Vaikystės šventė Vilkijoje

Birželio 1-oji – šventiška ir labai graži diena laimingiems mūsų vaikams. Jau 15-tą kartą Vilkijos pagrindinės gatvės grindinys pražysta įvairiomis spalvomis, originaliais piešiniais. Kasmet yra skelbiama piešinių tema. Šiemet piešinių ant grindinio šventės, skirtos Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir gyvūnų gerovės metams, tema buvo „Mano svajonių augintinis”.

Vaikai galėjo piešti ne tik savo turimą augintinį, bet ir tokį, apie kurį tik svajoja. Ir ko čia tik nebuvo: gyvalazdė, vėžlys, fantastinė žuvelė, gyvačiukės. Bet karaliavo šuniukai ir kačiukai. Piešė ne tik vaikučiai. Mielai kreideles pačiupo ir Vilkijos šv. Jurgio parapijos kunigas klebonas Linas Šipavičius.

„Puikus Miciaus portretas!“ Vilkijos apylinkių seniūno Arūno Bačiūno piešinyje šelmiškai šypsojosi šunelis, ramiai ir jaukiai uodegą paklojęs tupėjo Vilkijos kultūros centro direktorės Laimos Borovajos katinėlis.

Puiki šventė, kurioje mielai piešė visi – vaikai ir suaugę. Gera, kad  kasmet Vilkijos kultūros centras žmonėms dovanoja ne tik teigiamas emocijas, bet ir saldžią šventę. Visi dalyviai gavo krepšelį saldžių dovanų, o meno mėgėjų kolektyvai – su nuoširdžiais Vilkijos seniūno žodžiais – dar ir po šakotį.

Savo tikrą ar svajonių augintinį piešė Vilkijos vaikų darželio „Daigelis“ „Bitučių“, „Rugelių“, „Linelio“ ir „Šaltinėlio“ grupės, Vilkijos gimnazijos pradinukai, penktokai ir devintokai, „Nemuno krašto vaikai“ ir pavieniai mažieji dailininkai su tėveliais.

Koncertavo  Vilkijos gimnazijos teatro studija „Nežiniukas“, režisierė Irena Štilpaitė; Vilkijos gimnazijos 5 kl. šokių grupė, auklėtoja Ligita Zavadskienė; vaikų vokalinis ansamblis „Saulenė“, vad. – Sidonija Griškevičienė; Vilkijos vaikų darželio „Daigelis“ vaikučiai, meninio ugdymo pedagogė – Jurgita Lapienytė. Į šventę užsuko Vilkijos miesto simbolis – Vilkas ir, žinoma, Raudonkepuraitė, kurie tapo šventės vedėjais (Vilkijos mėgėjų teatro „Vizija“ artistai – Andrėja Sakavičiūtė ir Lukas Urbonavičius).

Vilkijos kultūros centro režisierė Irena Štilpaitė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos