Vasaros dovana Kauno rajonui – 500-asis kūdikis

Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje šiais metais jau užregistruotas 500-asis kūdikis – Matas Žemaitaitis, gimęs Garliavos apylinkių seniūnijoje, Jonučių II kaime.

Tėvams Karoliui ir Ingai tai – antrasis sūnus. „Vyresnėliui Kajui jau septyneri, jis labai laukė brolio“, – šeimos pagausėjimu džiaugėsi gimimo liudijimo pasiimti atvykęs tėvelis.

Gegužės 29-ąją gimusiam mažyliui tėvai vardą buvo sugalvoję iš anksto. „Iš pradžių manėme, kad gims mergaitė, ir ją pavadinsime Matėja. Kai sužinojome, kad turėsime antrą sūnų, be jokių dvejonių nusprendėme berniukui duoti Mato vardą“, – kalbėjo Karolis. Jis papasakojo, kodėl naujagimio vardas jiems taip patiko: „Tai yra šventas vardas, o išvertus iš hebrajų kalbos reiškia „Dievo dovana“. Sūnus – tikra dovana.“

Karolis Kauno rajone gimė, užaugo, čia lankė mokyklą, o susituokęs su žmona Inga, kuri kilusi iš Tauragės, priviliojo ją į Pakaunę. Šeima prieš trejus metus įsigijo butą naujame kvartale. Čia sparčiai statomi modernios statybos daugiabučiai namai ir kotedžai. Pasak jaunojo tėčio, dauguma kaimynų yra taip pat jaunos šeimos, todėl augdami vaikai turės daug bendraamžių draugų.

Gimimo liudijimo pasiimti atvykęs tėvelis nustebo ir apsidžiaugė sužinojęs, kad sūnus pažymėtas gražiu jubiliejiniu skaičiumi. Jį pasveikino savivaldybės meras Valerijus Makūnas, jubiliejiniam rajono kūdikiui tradiciškai įteikęs knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“. Meras pasidžiaugė, kad tokios jaunos, gražios šeimos gyvena Kauno rajone ir palinkėjo Matui užaugti doru savo kraštą mylinčiu piliečiu.

Pernai 500-asis rajono kūdikis užregistruotas beveik dviem mėnesiais vėliau – rugpjūčio 3 d.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos