Vasaros įspūdžius vaikai drobėje tapė pirštais

Kauno rajono socialinių paslaugų centre tradiciniu tampančiame plenere vaikams „Aš ir Tu“, septyniolika negalią turinčių vaikų tema „Vasaros įspūdžiai“ piešė kiek kitaip nei ankstesniais metais vykusiuose renginiuose. Šį kartą jaunieji tapytojai turėjo galimybę piešti ant drobių ir su specialiai pirštams skirtais dažais.

 „Ne visi buvo drąsūs išbandyti šią techniką, tačiau skatinami savanorių, kurių šiemet buvo per 20, ir Dienos socialinės globos centro darbuotojų, vaikai pirštais ant drobių perteikė savo emocijas“, – sakė plenero vadovė Kauno rajono Kulautuvos pagrindinės mokyklos mokytoja Daiva Sasnauskienė.

Nuolatinė plenerų viešnia ir aktyvi dalyvė Seimo narė Raminta Popovienė  pažadėjo, kad vaikų darbai bus eksponuojami Seime. „Tai bus galimybė vaikams apsilankyti Seimo rūmuose“, - sakė R. Popovienė. Ji džiaugėsi, kad pleneras tapo tradicija vaikams kartu su savanoriais dalyvauti kūrybiname procese ir kurti bendrą piešinį.

Po užsiėmimo su tapytoju Jonu Kunicku, prisijungus tėvams, visi kartu šoko ir dalyvavo įtraukiančioje šventinėje programoje „Mokslinis šou prof. Atradėjas“.

Dailės pleneras negalią turintiems vaikams ir jų šeimoms Kauno rajono socialinių paslaugų centre vyko jau ketvirtą kartą. Šventės tikslas – įtraukti kuo daugiau vaikų, turinčių fizinę, proto bei kompleksinę negalią į kūrybinę veiklą, skatinti jų aktyvumą ir dalyvavimą visuomeniniame gyvenime, didinti žmonių su negalia pasitikėjimą savo jėgomis, kelti motyvaciją užsiimti veikla, palaikančia jų gebėjimus.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos