VDU Ugnės Karvelis gimnazijos moksleiviai iškovojo kelialapius į Europos Parlamentą

Gegužės 14 d. Lietuvos Respublikos Seime įvyko pirmojo Demokratijos žinių konkurso finalas. Pirmajame konkurso etape gegužės 3 d. dalyvavo 3000 vyresniųjų klasių Lietuvos moksleivių, iš kurių į finalinį etapą pateko 60. Tarp finalininkų – VDU Ugnės Karvelis gimnazijos  IIgd klasės mokinys Simas Tiškevičius ir IVgb klasės mokinys Ąžuolas Kazakevičius.

Konkurso finalinį etapą sudarė testo klausimai ir Seimo darbo simuliacija. S. Tiškevičius burtų keliu išsitraukė narystę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje bei Teisės ir teisėtvarkos komiteto nario poziciją. Ą. Kazakevičius – Lietuvos socialdemokratų partijos bei Švietimo ir mokslo komiteto narystę. Atsakę į testo klausimus, mokiniai  aktyviai dalyvavo frakcijų, komitetų diskusijose, ryžtingai išsakė ir argumentuotai pagrindė savo pozicijas Seimo posėdyje.

LR Seimo darbo simuliacijai pasibaigus, buvo paskelbti laimėtojai. Sveikiname S. Tiškevičių ir Ą. Kazakevičių iškovojus kelialapius į Europos Parlamentą. Simą dalyvauti konkurse paskatino teisės pagrindų mokytoja K. Žukauskienė,  Ąžuolą – istorijos mokytoja L. Šimkienė.

 

Mokytoja Kristina Žukauskienė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: