Pakaunės smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimui – 50 tūkst. eurų

Kauno rajono savivaldybė nuolat skatina smulkųjį ir vidutinį verslą, todėl paramos verslininkai sulauks ir šįmet. Ketvirtadienį taryba patvirtino Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo fondo sąmatą 2021 metams – tai 50 tūkst. eurų.

Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo fondo valdybos pirmininkė Evelina Valskytė pastebėjo, kad savivaldybės noras padėti smulkiesiems verslininkams teigiamai veikia verslo aplinkos pokyčius: gerėja investicinė aplinka, kuriamos naujos darbo vietos, mažėja nedarbingumo lygis.

Fondo remiamos veiklos rūšys: informacinių sistemų kūrimas, darbo įrangos įsigijimas, verslumo mokymai, reklamos priemonės, paraiškų ir reikiamos dokumentacijos iš ES fondų rengimo kompensavimas. Fondo pirmininkės teigimu, planuojama skirti 10 tūkst. eurų nukentėjusiesiems nuo COVID-19 pandemijos.

Pirmininkė priminė, kad finansavimą savo veikloms gali gauti tos įmonės, kuriose dirba ne mažiau kaip 50 proc. darbuotojų, kurie yra Kauno rajono gyventojai.

Pernai Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo fondas finansavo veiklas ir projektus už 87 580 eurų, 2019 metais – už 51 420 eurų.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: