Viešojoje bibliotekoje – muzikinis poezijos spektaklis

Kovo 14-ąją Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko muzikinis spektaklis „Kelionė“ pagal Juditos Vaičiūnaitės poeziją. Monospektaklį pati režisavo jame vaidinanti aktorė Donata Kielaitės. Muzikos bei garso režisierius – Jurgis Valančauskas. Dviejų jaunųjų menininkų kūryba nepaliko abejingo nei vieno žiūrovo.

Gausiai susirinkusią Garliavos bendruomenę sužavėjo subtili ir prasminga Juditos Vaičiūnaitės kūrybos interpretacija.

Aktorė, sudarydama eilėraščių kompoziciją, atskleidė ir dramaturginį talentą, įvesdama siužetinę liniją, kurią brėžia jos spektaklio herojė, laukianti savo mylimojo, kuris taip ir neateina. Toks sumanymas leidžia aktorei atskleisti vidinį dramatizmą, giliai slypintį jos skaitomoje poezijoje.

„Kelionė“ - tai ėjimas į save, persmelktas svaiginančios, kankinančios ir gydančios meilės. Tai –kančios, džiaugsmo, susitaikymo su tikrove ir savimi istorija“, – teigė D. Kielaitė.

Iki smulkmenų apgalvotas, neperkrautas daiktų gyvenimas scenoje ir labai vykusiai panaudota muzika leido visiems patirti kelionę į save.

Juditos Vaičiūnaitės eilės, scenoje virtusios spektakliu, atskleidžia itin aukštą Donatos Kielaitės profesionalumo lygį ir ypatingą aktorės talentą.

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka vyr. bibliotekininkė Regina Vasauskaitė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: