Vilkijoje pristatyta A. Gaiževskio knyga

Vilkijos bibliotekos salytėje plk. Aleksiejus Gaiževskis pristatė šiais metais išleistą, dar spaustuvės dažais kvepiančią „Tarp dangaus ir žemės Taip gimsta kariai – 1991-1992“ knygą.

Knygos autorius kalbėdamas apie knygos sumanymą kalbėjo, kad atėjo laikas „prisiduoti“. „Nusprendžiau „nebetempti gumos“ ir prisiminimus sudėlioti į knygą. Įgyvendinau vieną iš savo gyvenimo planų“, – pasakojo A. Gaiževskis.

Knygą autorius pavadino „Tarp dangaus ir žemės“, o redakcija papildė „Taip gimsta kariai – 1991-1992“. Vyras teigė, kad aprašė įvykius taip, kaip juos tuo metu suprato, siekdamas išlaikyti tuometinio 17-18 metų jaunuolio akimis matytą ir suprastą įvykių raidą, bet neperpasakodamas dokumentinės istorijos. „Knygoje rasite visko, ką mes veikėme, darėme, kūrėme, išgyvenome“, – kalbėjo pulkininkas.

Aleksiejus Gaiževskis  patikino, kad iš knygos daug neuždirbs, knygą išleido ir leidybos teisės priklauso Vox Altera, kadangi jie sutiko atspausdinti 1000 egzempliorių. „Kažkiek pats jau nupirkau ir dar nupirksiu, kad padalinčiau, bet bijau, kad visiems tikrai neužteks, todėl jei yra noro ją galite įsigyti knygynuose ir jums bus pristatyta jums patogiu būdu tiesiai į namus“, – teigė jis.

Susitikime dalyvavo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje kartu studijavęs su knygos autoriumi Kazys Bačėnas. „Buvo malonu išgirsti gražius prisiminimus iš studijų laikų“, – sakė K. Bačėnas.

Po renginio, dauguma dalyvių panoro įsigyti autoriaus knygų su dedikacija.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos