Vilkijos gimnazija atšventė 100-mečio jubiliejų

Šeštadienį Vilkijoje vyravo šventinė nuotaika – paminėtas gimnazijos šimtmetis. Šventėje netrūko skambių dainų, šokių, linksmų ir jautrių, per šimtą gyvavimo metų sukauptų prisiminimų, kuriais dalijosi esami ir buvę mokytojai bei mokiniai.

Pasak gimnazijos direktoriaus Antano Švedo, šio krašto žmonės jau prieš 100 metų suprato, kad vaikų išsimokslinimas labai svarbus kuriant Lietuvos ateitį. 1919 metais išnuomoto gyvenamojo namo patalpose įkurta mokykla, kurioje pirmaisiais mokslo metais mokėsi 15 vaikų ir dirbo du mokytojai. Šiandien švietimo įstaigoje – 428 mokiniai, kuriuos ugdo 53 pedagogai.

Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rūta Černiauskienė, kuri yra ir šios gimnazijos 56 laidos abiturientė, įteikė padėkas ir dovanas ilgamečiams darbuotojams.

Šimtmečio jubiliejaus proga švietimo įstaigos kiemą užpildė didžiulis akmuo, puoštas paukščio skulptūra.

„Simboliška, kad skulptorius, įprasmindamas visą gimnazijos šimtmetį, padarė paukščio skulptūrą. Šios gimnazijos bendruomenė per visą laikotarpį į gyvenimą išleido 77 laidas ir tikiu, kad jūs gebėsite taip dirbti, kad išskristų dar tiek pat“, – sveikindamas gimnazijos bendruomenę kalbėjo vicemeras Paulius Visockas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: