Vilkijos gyventojų siūlymai pakoregavo projektą

Vilkijos seniūnijoje antradienį įvyko pasitarimas dėl masinių renginių vietos įrengimo projekto. Architektė Violeta Beigienė pateikė pakoreguotą vaizdą, jam pritarė visa darbo grupė.

Projektas buvo pristatytas ir anksčiau, bet jis netiko gyventojams – labiausiai vilkijiečiams nepatiko suprojektuoti suoleliai, kurie, jų nuomone, užėmė pernelyg daug erdvės ir kėlė slogią nuotaiką.

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir atsakingi savivaldybės specialistai liepą susitiko su vietos bendruomene, išklausė pastabas ir pavedė architektei ieškoti visiems priimtinų sprendinių. „Šioje vietoje jūs leisite laisvalaikį, vyks bendruomenės šventės, todėl projektuosime taip, kad būtų patogu ir jauku“, – pažadėjo meras Vilkijos gyventojams.

Pakoreguotame projekte suprojektuota žemesnė pakyla, kuri neužstos vaizdingos Nemuno pakrantės. Priešais sceną numatyta palikti pievelę, kurioje bus galima iškylauti, o vykstant šventei šokti. Šalia trinkelėmis išgrįsto tako ketinama įrengti 13 įvairių suolelių. Vieta bus pritaikyta ir neįgaliesiems.

Susirinkime dalyvavęs Vilkijos seniūnas Kazys Bačėnas bei Vilkijos bendruomenės atstovai pritarė, kad šis projektas yra kur kas priimtinesnis už ankstesnįjį. „Dabar svarbiausia kuo greičiau pradėti darbus“, – pabrėžė V. Makūnas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: