Visuomenės sveikatos biuras atšventė veiklos dešimtmetį

Domeikavos laisvalaikio salėje skambėjo dainos, juokas ir nuoširdūs sveikinimai – buvo švenčiamas Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro 10 metų veiklos gimtadienis. Pakilti iš savo vietų, šokti ir dainuoti kartu vertė Martyno Kavaliausko su grupe atliekamos daugumai puikiai žinomos dainos.

„Džiaugiuosi, kad jau dešimtmetį skaičiuojantis visuomenės sveikatos biuras puikiai įsitvirtino Kauno rajono savivaldybės įstaigų tinkle, įsiliedamas su naujomis idėjomis, patraukliomis gyventojams veiklos formomis. Tai paslaugos, kurių reikia ne kažkada, o čia ir dabar. Mažesnis sergamumas, didesnis gyventojų sveikatos raštingumas – tai visos Savivaldybės įstaigų bendro gero darbo rezultatas“, – kalbėjo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Už prasmingą darbą meras įteikė padėkas ir atminimo dovanas ilgamečiams Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro darbuotojams: direktoriui Laurynui Diliui, pavaduotojai Laurai Sabaliauskaitei, visuomenės sveikatos specialistėms ugdymo įstaigose Dovilei Onaitienei ir Rimai Kulokienei.

Pakaunės kraštas turi kuo pasidžiaugti: atliktas Lietuvos suaugusiųjų gyvensenos tyrimas atskleidė, kad Kauno rajono gyventojai savo sveikatą vertina geriausiai Lietuvoje, o vidutinė tikėtina gyventojų trukmė rajone (77 m.) geresnė lyginant su Lietuvos rodikliais (75,7 m.).

Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys dėkojo visiems, kurie prisidėjo prie biuro atsiradimo, jo veiklos vystymo, pasiektų rezultatų.

„Visas pasaulis apie visuomenės sveikatą sako: „Mes žinom, ką daryti, bet kaip tai padaryti?“. Atsakymas yra čia – jumyse. Tik per bendradarbiavimą, komunikavimą, partnerystę, pagalbą, geranoriškumą mes pasiekėme tokių rezultatų gerinant visuomenės sveikatą. Sieksime dar aukštesnių“, – teigė visuomenės sveikatos biuro direktorius L. Dilys.

Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja kompleksą nemokamų paslaugų Kauno rajono gyventojams: fizinio aktyvumo mankštos, nemokamos išvykos į Mastaičių baseiną, nemokamos paskaitos sveikos gyvensenos temomis, susitikimai su psichologe – gyventojų psichinės sveikatos gerinimui užtikrinti bei vis didesnio dėmesio ir aktyvumo sulaukianti keliaujanti „Sveikatos stotelė“.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos