„SIRIN Development“ – Europos industrinio NT vystytojų lyderių gretose

Pramoninio nekilnojamojo turto vystytojas – „SIRIN Development“ komanda – ketvirtadienį šventė įmonės 15-kos metų veiklos sukaktį. Kartu buvo oficialiai pristatytas ir antrasis Kauno logistikos centro (KLC) plėtros etapas.

Kauno rajone, Martinavos kaime, šalia automagistralės A1, 2019 m. pabaigoje buvo pastatytas 24 tūkst. kv m ploto sandėlis su administracinėmis patalpomis. Dabar KLC papildė dar 16 tūkst. kv. m ploto sandėliavimo ir administracinių patalpų. Iš viso 18 ha sklype bus virš 60 tūkst. kv. m sandėlių.

„Sandėliavimo patalpų poreikis didžiulis, todėl tikiu, kad bus ir trečias ir ketvirtas etapai“, – kalbėjo „SIRIN Development“ direktorius Laurynas Kuzavas.

Įmonės vadovas dėkojo komandai, verslo partneriams ir Kauno rajono savivaldybei, kuri laikėsi žodžio ir operatyviai sprendė statybų dokumentų klausimus.

Šventėje dalyvavęs meras Valerijus Makūnas pasidžiaugė, kad KLC yra pirmasis tokio dydžio A klasės ir A energinio efektyvumo projektas Kauno rajone. „Esate darnios plėtros ir socialiai atsakingo verslo pavyzdys, tausojate aplinką, kuriate darbo vietas, o tai labai svaru“, – pabrėžė meras.

Kaip ir visi nauji „SIRIN Development“ logistikos centrai, KLC turi „Baltic Green Energy“ sertifikatą, kuris patvirtina, kad šis centras naudoja elektros energiją, pagamintą iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Sandėliuose įrengtas energiją taupantis LED apšvietimas su judesio davikliais, EPS elektriniai gaisro detektoriai, ESFR purkštuvų tinklas, įdiegti kiti tvarūs sprendimai.

V.Kuzavas prisiminė, kad prieš kelerius metus šioje vietoje buvo krūmokšniais apaugusi plynė. „Kad iš pelkės paverstume šį sklypą šiuolaikiniu logistikos centru, prireikė nemažų investicijų ir komandos pastangų. Kauno rajonas yra puiki vieta verslui, todėl kuriame profesionaliai valdomą A klasės logistikos centrą su pilnai sutvarkyta infrastruktūra ir aukštos kokybės darbo vietomis“, – kalbėjo įmonės vadovas.

„SIRIN Development” Lietuvos, Latvijos ir Rusijos rinkai per trumpą laiką pastatė keletą naujų logistikos centrų – iš viso apie 400 kv m - ir buvo įtraukta į „Property EU Magazine“ didžiausių industrinio nekilnojamojo turto vystytojų reitingą, jame užimdama 13-tą vietą. Per artimiausius kelerius metus įmonė pasiryžusi išplėsti šį plotą iki milijono kv m.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: