„Yes Duet“ koncertas Vilkijoje

 

Šeštadienio vakare Vilkijos L. Armstrongo vardo scenoje koncertavo ypatingi svečiai. VšĮ „Prabudimo orkestras“ direktorius Tadas Daujotas pristatė muzikantus iš Ukrainos, Užkarpatės regiono, smuiko ir bajano virtuozų duetą „YeS Duet“.Jevgenijus Musijetsas (Євгеній Мусієць) – penktos kartos bajanistas. Dar būdamas 4 metų berniukas, jis pradėjo mokytis groti pas savo senelį, o penkerių jau pasirodė scenoje. Smuikininkas Serhijus Dobošas (Сергій Добош) – baigė specializuotą gabių vaikų mokyklą Lvove. Mokytis groti smuiku pradėjo būdamas 8 metų. Devynerių grojo pirmąjį rečitalį, o jau būdamas 15 metų koncertavo Lvovo filharmonijoje su simfoniniu orkestru.

Prie Nemuno sklido nuostabūs Vivaldžio, Bacho, Mendelsono, Sarasatės ir kitų kompozitorių klasikiniai kūriniai, šiuolaikinės kompozicijos ir melodijos iš kino filmų, taip pat pasaulio tautų muzika, kurioje ypatingą vietą užima žydiškos melodijos. 

Kolektyvas yra įrašęs dvi kompaktines plokšteles: „Life-bringer” ir „From Dark to Light”, o specialiai koncertiniam turui Lietuvoje išleistą kompaktinę plokštelę „Prayer for Peace” galėjo įsigyti ir vilkijiečiai.

 

Kultūrinės veiklos organizatorė Loreta Maliukevičienė

   

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos