Zapyškio seniūnija – Nacionalinio konkurso finalininkė

Antradienį Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje vykusiame seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ finaliniame renginyje dalyvavo ir Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas.

Valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtą konkursą inicijavo Kultūros ministerija. Jo tikslas – sutelkti Lietuvos seniūnijas kultūrinėms, pilietinėms iniciatyvoms, stiprinančioms valstybingumą. Aktyviausiai nacionaliniame konkurse dalyvavo Kauno rajono savivaldybės seniūnijos – iš jų sulaukta net 20 paraiškų. Visi konkurso dalyviai pristatė per pastaruosius penkerius metus nuveiktus darbus, padėjusius suvienyti bendruomenę, įtraukti jos gyventojus į įvairias veiklas ir suteikusius lauktų pokyčių seniūnijų gyvenime.

Į trečią etapą pateko 32 seniūnijos iš visos Lietuvos, tarp jų ir Kauno rajono savivaldybės Zapyškio seniūnija – jos varžysis dėl geriausiųjų vardo Nacionalinio seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ finale.

Konkurso dalyviai teikė paraiškas keturiose nominacijose – „Už pilietinę iniciatyvą valstybės stiprinimo labui”, „Už tautinės savimonės puoselėjimą”, „Už kūrybiškumo ugdymą”, „Už saugią Lietuvą”.

Renginio dalyvius pasveikino Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Jis pasidžiaugė, kad seniūnijų bendruomenės gerbia ir puoselėja savo istoriją. Ministras Pirmininkas visas seniūnijas apdovanojo atminimo medaliu ir padėkos raštu.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: