Babtų seniūnija

Sporto diena Babtų gimnazijoje

Tęsiant kasmetinę tradiciją, rugsėjo 27 dieną  Babtų gimnazijoje buvo organizuota sporto šventė. Optimistiškai ir energingai nusiteikusią Babtų gimnazijos bendruomenę pasveikino gimnazijos direktorius Vidas Mikalauskas.

Antros klasės mokiniai kartu su mokytoja Alma Talaliene, grojant muzikai, nuotaikinga mankštele paragino visus dalyvius įsitraukti į sveikuolišką „Vienos mylios“ bėgimą  nuo Babtų miestelio centro iki gimnazijos.

Šiemet sporto šventė įsimintina dėl to, kad buvo atidarytas naujas lauko įrenginių ir treniruoklių aikštynas. Kauno rajono savivaldybė jam įrengti skyrė 15 tūkstančių eurų. Simbolinę aikštyno  atidarymo juostelę perkirpo Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, vedėjo pavaduotojas sportui Arūnas Talalas ir gimnazijos direktorius Vidas Mikalauskas. Naujos sporto erdvės bus skirtos ne tik vaikams, bet ir visai bendruomenei. Tikimasi, kad nauji treniruokliai taps dar vienu babtiškių traukos centru.

Sporto šventę mokiniai tęsė dalyvaudami įvairiose rungtyse, kurias parengė ir organizavo mokytojai Antanas Talalas ir Rytis Gricius. Jaunieji sporto entuziastai tarpusavyje varžėsi įvairiose estafetėse.  Mokiniai taip pat išbandė taiklumą, mėtydami baudas bei tiksliai smūgiuodami į vartus. Baigiantis šventei, visų laukė gardi, kvapni košė. 

Tokios šventės skatina sveiką gyvenimo būdą, suburia bendruomenę prasmingai

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: