Čekiškės seniūnija

Liučiūnų žmonės sportuodami rūpinasi sveikata

Liučiūnų krašto bendruomenės gyventojai džiaugiasi, kad gyvendami atokiausiame Kauno rajono krašte visuomet sulaukia Savivaldybės pritarimo ir prisidėjimo lėšomis prie bendruomenės įgyvendinamų projektų.

Spalio 12 d. Liučiūnų gyventojai rinkosi į laisvalaikio aikštelės atidarymą ir sporto varžybas. Pirmosiomis renginio akimirkomis susirinkusiuosius sveikino Liučiūnų krašto bendruomenės centro pirmininkė Marytė Rastauskienė. Ji nepaprastai džiaugėsi matydama tiek entuziastingų kraštiečių, dėkojo visiems atvykusiesiems ir kvietė aktyviai dalyvauti sportinėse rungtyse.

Šventėje svečiavosi ir bendruomenės įgyvendinamais projektais džiaugėsi Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Nesteckis su žmona Nijole, Kauno rajono savivaldybės tarybos narė, Čekiškės bendruomenės pirmininkė Laimutė Rutkauskienė, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas. Varžybų dalyviams jėgų nepristigti linkėjo Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedskas. Raseinių rajono Ariogalos armonininkai kvietė judėti trankiais armonikų garsais.

Projektas ,,Parkas – poilsio, laisvalaikio, sveikatos, bendravimo šaltinis” finansuojamas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos. Prie projekto įgyvendinimo taip pat prisidėjo Kauno rajono savivaldybė ir Liučiūnų krašto bendruomenės centras. Pagal šį projektą parkas sutvarkytas ir pritaikytas gyventojų poreikiams – laisvalaikiui leisti, sveikatai stiprinti, bendrauti. Įrengta vaikų žaidimų aikštelė, sūpynės, suaugusiesiems – lauko treniruokliai, suoleliai poilsiui.

Projektas ,,Sportas stiprina sveikatą”, finansuojamas Kauno rajono savivaldybės 2019 m. visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos ir Liučiūnų krašto bendruomenės centro lėšomis, dar tik įsibėgėja. Vykdant būtent šį projektą buvo surengtos sporto varžybos vaikams ir suaugusiesiems, nugalėtojai apdovanoti prizais.

Liučiūnų krašto žmonės sportuodami rūpinasi savo sveikata, o išmokę šiaurietiško ėjimo pagrindų bus ne tik sveikesni, bet aktyvesni ir stipresni.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: