Čekiškės seniūnija

Miškalaukio gyventojams – nauja krepšinio aikštelė

Miškalaukio kaimo bendruomenė nuo šiol naudosis nauja krepšinio aikštele. Visiems gyventojams atvira sporto erdvė įrengta šalia Girios ir Ramiosios gatvių sankryžos.

Pasak Čekiškės seniūno Mečislovo Zavedsko, aikštelė gana didelė – 29 m ilgio ir 16 m pločio. Tad čia galės vykti ne tik sporto veiklos, bet ir įvairūs renginiai.

Drauge su bendruomene pirmasis aikštelę išbandė Kauno r. savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis, atvykęs į naujos sporto erdvės atidarymą. „Džiugu, kad jaunimas čia galės žaisti krepšinį geromis sąlygomis. Kas žino, galbūt šioje aikštelėje savo kelią pradės nauja Lietuvos krepšinio žvaigždė?“ – kalbėjo A. Nesteckis.

Miškalaukio bendruomenės prašymu krepšinio aikštelės įrengimą inicijavo Čekiškės seniūnija. Anksčiau toje pačioje vietoje kaimo jaunimas taip pat žaisdavo krepšinį, bet tai nebuvo pritaikyta erdvė sportuoti.

Krepšinio aikštelė naujai įrengta iš pagrindų – nutiesta danga, sumontuota įranga. Darbai vyko trimis etapais – 2016 m. paklotas pagrindas, 2017 m. užpilta skalda ir nutiesta asfalto danga, tais pačiais metais pastatyti stovai su krepšinio lentomis. Kauno rajono savivaldybė aikštelei įrengti skyrė 16 tūkst. Eur. Čekiškės seniūnija pasirūpino aptvėrimu – iš sutaupytų lėšų buvo nupirkta tvora, ją pastatė seniūnijos darbuotojai.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: