Neveronių seniūnija

Net dykumoje mintys sukosi apie Neveronis

Šiandien Lietuvoje visiems puikiai žinoma Dakaro ralio motociklininko Arūno Gelažninko pavardė. Sporto pasaulis džiaugiasi jo pergale Peru. Ar kas galėjo pagalvoti, kad prieš 25 metus mažame Kauno rajono kaimelyje Neveronyse prasidėjusi šio sportininko aistra motociklams išaugs į gyvenimo būdą? Taip jau atsitiko, kad baigęs mūsų gimnaziją, jis susiejo savo gyvenimą su motociklų sportu.

Apsilankęs ugdymo įstaigoje, Arūnas prisiminė, kad pats kadaise bėgiojo tais pačiais koridoriais, kad dar ir šiandien gali sutikti jį mokiusių žmonių, kad būtent čia subrendo jo svajonės ir gimė tikslas tapti greičiausiu motociklininku.

Arūno mama Violeta (mūsų gimnazijos pradinių klasių mokytoja) ir jo žmona Emilija sako, kad jam šypsosi likimas, nes per visą karjerą nebuvo labai sunkių traumų. Pats sportininkas pabrėžia, kad tais momentais, kai buvo be galo sunku ir jau norėjosi viską mesti, jis jautė didžiulį visos šeimos palaikymą. Gimnazijos direktorės D. Marmienės paklaustas, kaip pavyko pasiekti užsibrėžto tikslo, Arūnas atsakė, kad tik atkaklus darbas ir begalinis užsispyrimas šiandien leidžia džiaugtis pergalėmis.

Gimnazijoje įvykęs susitikimas su šiuo sportininku buvo puiki galimybė tiek pradinukams, tiek vyresniems mokiniams pabendrauti su įžymybe ir suprasti, kad didžiulę sėkmę patiria ne tik nesipuikuojantys savo pasiekimais, bet ir nuoširdūs, paprasti jauni žmonės. Toks visada ir buvo mūsų gimnazijos auklėtinis Arūnas Gelažninkas.

Gimnazijos tarybos pirmininkė Audronė Joana Rainienė

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: