Neveronių seniūnija

Jaunas vėjas Neveronyse

Pavasarinis vėjo gūsis balandžio 4 d. pakvietė į tradicinį mokinių estradinės dainos festivalį „Jaunas vėjas“ Neveronių gimnazijoje.

Sulaukėme dainininkų iš Kauno rajono mokyklų – Akademijos Ugnės Karvelis ir Garliavos Jonučių, Neveronių, Vilkijos, Čekiškės gimnazijų, Lapių pagrindinės ir Raudondvario Anelės ir Antano Kriauzų pradinės mokyklų. Atvyko svečių iš Jurbarko rajono Veliuonos A. ir J. Juškų ir Kauno Jono Jablonskio gimnazijų.

Visi kolektyvai ir jų vadovai apdovanoti padėkos raštais ir rėmėjų dovanomis.

Renginio iniciatorius – Neveronių gimnazijos muzikos mokytojas metodininkas Arūnas Pilipauskas. Festivalio rėmėjai: Kauno rajono savivaldybės administracija ir meras Valerijus Makūnas, Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas, Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyrius ir jo vedėjas Jonas Petkevičius bei Neveronių gimnazija ir jos direktorė Danguolė Marmienė.

Tradicinis festivalis ne tik įvairina mokinių veiklą, sudaro sąlygas atsiskleisti jauniesiems talentams, bet ir yra puiki galimybė ugdymo įstaigoms bendradarbiauti ir dalytis gerąja patirtimi.

 

Neveronių gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Rita Pilipauskienė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: