Vilkijos apylinkių seniūnija

Padauguvos bendruomenė džiaugiasi atnaujintomis laisvalaikio salės patalpomis

Sausio 21-osios vakarą, linksmybių pasiilgę Padauguvos gyventojai, rinkosi į atnaujintos laisvalaikio salės pristatymą. Šventėje netrūko muzikos, meninių pasirodymų ir geros nuotaikos.

Į šventę atvyko Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, Kauno rajono BĮ visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys, Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas, Vilkijos kultūros centro direktorė Laima Borovaja, Liučiūnų laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorė Elena Tarolienė, svečiai iš Alytaus, draugai, kolegos bei bendruomenės nariai.  

Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius pabrėžė, kad atnaujintos patalpos reikalingos ne tik dėl bendruomenės gyvenimo kokybės gerinimo, bet ir švenčių, susitikimų, sporto renginių kokybės užtikrinimui. Vedėjo teigimu, labai svarbu, jog kultūros renginiai pasiektų net ir labiausiai nutolusius Kauno rajono kampelius.

Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas pasidžiaugė ne tik atnaujintomis Padauguvos laisvalaikio salės patalpomis, bet ir atidaryta laisvalaikio sale Saulėtekių kaime.

Vilkijos kultūros centro direktorė Laima Borovaja pasidalino mintimis, kaip pavyko realizuoti svajones, koks buvo nueitas kelias iki jų įgyvendinimo. Džiaugėsi, kad šiose atnaujintose ir jaukiose patalpose bus rengiami įvairūs renginiai, parodos ir susitikimai. Direktorė dėkojo Kauno rajono savivaldybei už atliktą kapitalinį salės remontą, nupirktas kėdės, pakabintas užuolaidas ir žaliuzės.

Į šventę atvykęs Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys pastebėjo, kad bendruomenė yra ne popierinė organizacija, įregistruota Registrų centre ir atitinkanti tam tikrus kriterijus. Anot jo, bendruomenė – tai yra žmonės, kurie kuria, linksminasi ir dalinasi.

„Mūsų,  kaip organizacijos – visuomenės sveikatos biuro – pirmi žingsniai taip pat buvo kartu su Padauguvos bendruomene. Bendraudamas su užsienio partneriais, šią bendruomenę pristatau kaip pavyzdį, nes bendrauti yra fantastiška, o visos įgyvendintos iniciatyvos viršijo lūkesčius: sveikatos akademija, gongų terapija ir kt. Tikiuosi bendradarbiauti taip ir toliau!“, – kalbėjo L. Dilys.

Nuotolinio darbo iššūkiai ir remontuojamos Padauguvos laisvalaikio patalpos diktavo sąlygas ieškoti naujų galimybių darbui virtualiose erdvėse, gamtoje, krepšinio aikštelėje. Nors kultūros darbuotojams nelengva buvo persiorientuoti į darbą be kontakto, tačiau pavyko. Padauguvos laisvalaikio salės darbuotojai  Bronislava Rudžianskienė ir Alvydas Furmonas suorganizavo virtualų respublikinį dainų konkursą „Dainuoju Lietuvai“, vasarą vaikus pakvietė net į 2 stovyklas, kuriose netrūko įspūdingų kelionių ir įdomių edukacijų. Laisvalaikio salės remonto metu nenutrūko padauguviečių sveikatinimo programos: bendros veiklos su Kauno rajono BĮ visuomenės sveikatos biuru, nupirktos šiaurietiško ėjimo lazdos, vyko gongų terapija, sveikatingumo projekto uždarymo renginys.

Padauguvos bendruomenės pirmininkė Rūta Rudžianskaitė-Kvaraciejienė ir Padauguvos laisvalaikio salės meno vadovas Alvydas Furmonas bendruomenės vardu įteikė padėkas: Kauno rajono savivaldybės administracijai „Už Padauguvos bendruomenės narių gyvenimo kokybės gerinimą“, Kauno rajono BĮ visuomenės sveikatos biuro vadovui ir komandai „Už bendradarbiavimą, vykdant projektines veiklas“, Vilkijos apylinkių senūnui Arūnui Bačiūnui „Už bendradarbiavimą“, Vilkijos kultūros direktorei Laimai Borovajai „Už bendradarbiavimą“.

Muzikinę dainų pynę šventėje pynė Padauguvos laisvalaikio salės vokalinis duetas Laima Jatautė ir Regina Zakarevičienė (vadovas A.Furmonas), Padauguvos laisvalaikio salės moterų vokalinis ansamblis (vadovas A.Furmonas), Saulėtekių laisvalaikio salės mišrus vokalinis ansamblis (vadovė A.Mickutė), Egidijos Grimalauskienės, Laimos Labutytės, Mildos Zorbienės tercetas iš Alytaus (vadovė E.Grimalauskienė), o bendrai dainai apjungė Andžela Mickutė.

Renginio vedančioji Irena Štilpaitė šventės pabaigoje dėkojo visiems už gražią progą susitikti ir pasveikinti vieni kitus. „Ačiū visiems už tai, kad esame, kuriame ir gyvename tame džiugesyje. Visada likime su daina, muzika ir judesiu, nes visa tai leidžia žmogui būti sveikam, sėkmingam ir, žinoma, laimingam“, – linkėjo I. Štilpaitė ir pažadėdėjo, kad dar ne kartą visi susitiks šioje jaukioje Padauguvos laisvalaikio salėje.

 

Nuotraukų autorė Loreta Maliukevičienė

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: