Kultūros

Liepos mėn.

KULTŪRA

Renginio pavadinimas

Data ir vieta

Atsakingas

PARODOS

Raudondvario grafo Benedikto Henriko Tiškevičiaus fotografijų, saugomų Kauno rajono muziejuje, paroda „Raudondvario grafų Tyszkiewicz‘ių šeimos portretas“.

Parodos atidarymas: 2021 m. liepos 6 d. 15 val.

Nuo 6 d.

KRM Pilies takas 1, Raudondvaris

Z. Kalesinskas

Manto Mikulevičiaus darbų paroda.

Nuo 3 d.

KRM Pilies takas 1, Raudondvaris

Z. Kalesinskas

Aido Striogos akmens ir metalo kūrinių paroda.

Liepos mėn.

KRM A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejus, Kauno Mažoji g. 2, Vilkija

A. Sniečkus

Audronės Glinskienės vaikų keramikos studijos darbų paroda „Graži mūsų šeimynėlė“.

Liepos mėn.

KRM A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejus, Vilkija

A. Sniečkus

Virginijaus Kašinsko tapybos paroda „Lietuvių liaudies dainos“.

Liepos mėn.

KRM A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejus, Vilkija

A. Sniečkus

Romualdo Požerskio personalinė paroda „Neramūs keliautojai“. Aštuntojo dešimtmečio Lietuvos baikerių fotografijos.

2 d.

„Gatvės rokas“ metu

Ramučių kultūros centro prieigose

Ž. Jurgaitienė

J. Balnytė

J. Juščienė

Vytauto Lazausko tapybos darbų paroda.

Liepos mėn.

Domeikavos laisvalaikio salė

Ž. Danauskienė

Miglės Trainienės fotografijų paroda „Magiškoji Lietuva“.

Liepos – rugpjūčio mėn.

Domeikavos laisvalaikio salė

Ž. Danauskienė

J. Balnytė

Virtuali Kauno rajono tautodailininkų juostų paroda „Šimtajuostė istorija Lietuvai“ .

Liepos mėn.

Facebook“e –

– Neveronių laisvalaikio salė

Ž. Juška

J. Balnytė

 

Raimondo Puišio fotografijos darbų paroda „Sustabdytos akimirkos“.

Liepos – rugpjūčio mėn.

Voškonių laisvalaikio salėje

D. Kasparienė

Foto paroda “Vaikai yra vaikai”. Foto parodą pristato vaikų gerovės centras “Gynia”.

Liepos mėn.

Raudondvario kultūros centras

J. Zizienė

M. Rišys

Monikos Areimos personalinė darbų paroda.

1-31 d.

Taurakiemio laisvalaikio salėje

G. Balandytė-

Kazokienė

Natiurmortų parodos - konkurso grįžusių darbų paroda.

1-31 d.

Piliuonos

biblioteka

G. Balandytė-

Kazokienė

R. Juodžbalienė

P. Vaitelio fotografijos paroda ,,Vienatvė”.

1-31 d.

Ilgakiemio laisvalaikio salė

V. Garlinskienė

 

Piliuonos tautodailės studijos darbų paroda.

1-31 d.

Linksmakalnio laisvalaikio salė

G. Bagdonienė

 

ATK tapybos studijos darbų paroda.

1-31 d.

Samylų seniūnija

(veita tikslinama)

E. Targanskienė

 

Tęstinė Tomo Bandzos paroda „Fotoimprovizacijos: liaudies meno atšvaitai“.

1-31 d.

Rokų laisvalaikio salė

E. Niciūtė

Tautodailininkės Elenos Tarolienės šiaudinių paveikslų paroda „Gyvybės medis“.

Liepos mėn.

Liučiūnų laisvalaikio salė

E. Tarolienė

 

Kraštietės Loretos Čekavičiūtės pirmoji autorinė fotonuotraukų paroda „Gimtinės spalvos“.

Liepos 06-31 d.

Liučiūnų laisvalaikio salė

E. Tarolienė

 

Meno kūrėjos Zitos Virginijos Jusevičiūtės –Tarasevičienės tapybos darbų paroda ,,Kelias į šviesą“.

Liepos mėn.

Kačerginės daugiafunkcis centras

L. Sinkevičienė

Tado Kazakevičiaus fotografijų paroda po atviru dangumi ,,Tai, ko nebebus“.

Liepos mėn.

Kačerginės Liepų parkas

A. Ivanovaitė - Petraitienė

L. Sinkevičienė

RENGINIAI KULTŪROS ĮSTAIGOSE

Kauno rajono muziejus

Vaikų vasaros stovykla „Keliauk ir pažink Kauno rajono muziejų“.

Iki 2 d.

KRM Pilies takas 1, Raudondvaris

Z. Kalesinskas

„Europos muziejų naktis 2021“. Muziejaus lankymas nemokamas.

3 d. 17-23 val.

KRM Pilies takas 1, Raudondvaris

Z. Kalesinskas

„Europos muziejų naktis 2021“ (muziejus lankomas 10.00-00.00 val.);

Naujų idėjų kamerinio orkestro „NIKO“ (vad. Gediminas Gelgotas) koncertas (18 val.);

„Obelynės elektronika 3“ (koncertas nuo 21 val.).

3 d. 10-24 val.,

KRM Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus,

Obelynės g. 8, Akademija

Z. Kalesinskas

Vaikų stovykla „Kuriame tradicinių sodų papuošimus“.

07–11 d.

KRM A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejus, Kauno Mažoji g. 2, Vilkija

A. Sniečkuvienė

Poezijos pavasaris.

10 d. 18 val.,

KRM Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus,

Obelynės g. 8, Akademija

Z. Kalesinskas

Vaikų stovykla „Vasara gamtos oazėje – 2“.

12–16 d.

KRM Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus,

Obelynės g. 8, Akademija

Z. Kalesinskas

Koncertas. Loreta Sungailienė su instrumentine grupe (Vilnius).

18 d. 17 val.

KRM A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejus, Kauno Mažoji g. 2, Vilkija

A. Sniečkus

Jaunimo projektas „Atrask, pajusk, džiaukis“. Kaniterapijos užsiėmimas „Kaniterapija – kas tai ir su kuo ji valgoma?“ ir edukacinis užsiėmimas su šunimis, kuriuos veda Urtė Ivanavičiūtė ir Gintarė Urbonavičiūtė (MB „Šuns ritmu“).

20 d. 18 val.,

KRM Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus,

Obelynės g. 8, Akademija

Z. Kalesinskas

Erikos Drungytės poezijos knygos „Pakelti kalną“ pristatymas.

31 d. 18 val.,

KRM Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus,

Obelynės g. 8, Akademija

Z. Kalesinskas

Senoji Zapyškio bažnyčia

Tarptautinės architektų dienos šventė.

Bendradarbiavimas su Lietuvos architektų sąjungos Kauno skyriumi.

1 d. 18.50 val.

Aikštė prie senosios Zapyškio bažnyčios / Senoji Zapyškio bažnyčia

V. Šapokaitė- Samulėnienė

V. Pūrienė

Grupės OKATA koncertas, skirtas Valstybės dienai paminėti.

6 d. 20 val.

Aikštė prie senosios Zapyškio bažnyčios

V. Šapokaitė- Samulėnienė

E. Goštautienė

Leidinio „Žiniuonės kišenė“, skirto mokslų daktarei, žolininkei Eugenijai Šimkūnaitei, pristatymas.

Dalyvauja Zapyškio laisvalaikio salės sutartinių giedotojų grupė „Devyniaragė“ (vad. M. Perminienė) ir folkloro ansamblis „Altonė“ (vad. J. Bytautė).

8 d. 17 val.

Senoji Zapyškio bažnyčia

V. Šapokaitė- Samulėnienė

Ant sidabro tilto: polifoninės improvizacijos Pažaislio muzikos festivalis.

11 d. 17 val.

Senoji Zapyškio bažnyčia

V. Šapokaitė- Samulėnienė

Nebylusis kinas „Žanos d'Ark Aistra“ su gyvai skambančiu styginių kvartetu. Kompozitorė ir dainininkė Simona Smirnova.

17 d. 17 val.

Senoji Zapyškio bažnyčia

V. Šapokaitė- Samulėnienė

Sidabrinės gervės naktis Zapyškyje: lietuviško kino peržiūros.

24 d. 21 val.

Aikštė prie senosios Zapyškio bažnyčios

V. Šapokaitė- Samulėnienė

Skaidra Jančaitė ir Estella Aleškevičiūtė: klasikos duetai.

29 d. 17 val.

Senoji Zapyškio bažnyčia

V. Šapokaitė- Samulėnienė

Romualdo Požerskio fotografijų ciklas „Atlaidai“.

Birželio 24 d. –

liepos 18 d.

Senoji Zapyškio bažnyčia

V. Šapokaitė- Samulėnienė

Gražinos Didelytės grafikos darbų atspaudai.

Nuo liepos 20 d.

Senoji Zapyškio bažnyčia

V. Šapokaitė- Samulėnienė

Babtų kultūros centras ir Vandžiogalos laisvalaikio salė

Babtų kultūros centro dailininkės Sigitos Podeckienės dirbtuvės "Odos dirbiniai". 

1 d. 19 val.

Prie Panevėžiuko daugiafunkcinio centro, Panevėžiukas

S. Podeckienė

Vaikų vasaros stovykla „Vasaros spalvos“.

Iki 5 d.

Vandžiogalos laisvalaikio salėje

G. Mickūnienė

S. Podeckienė

Projektas „Pradėk savaitę kultūringai“.

Kiekvieną liepos mėnesio pirmadienį, Vandžiogalos miestelio parke koncertuos meno mėgėjų kolektyvai.

5, 12, 19, 26 dienomis nuo 19 val.

Vandžiogalos miestelio parke

G. Mickūnienė

J. Radavičienė

A. Morkūnas

J. Svidinskienė

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai skirtas himno giedojimas Babtų miestelio centre, aikštėje.

6 d. 21 val.

Babtų miestelio centre

 

 

G. Gasiūnaitė

V. Maročkienė

R. Danauskas

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos Paminėjimas.

6 d. 21 val.

Vandžiogalos miestelio parke

G. Mickūnienė

A. Morkūnas

“Žalgirio Pergalės parkui – 31”. Šventės programoje – vakarinis didžėjų pasirodymas “Muzikos ir vaizdo ritualai”.

17 d. 19 val.

Žalgirio Pergalės parke (Cinkiškių kaimas, ties autostrada, Babtų seniūnija)

E. Patinskaitė

R. Danauskas

V. Maročkienė

Menininkės Rimos Mikalauskienės mandalų kūrimo dirbtuvės.

20 d. 18 val.

Prie Panevėžiuko daugiafunkcinio centro, Panevėžiukas

E. Patinskaitė

Panevėžiuko bendruomenės šventė.

24 d. valanda derinama

Prie Panevėžiuko daugiafunkcinio centro, Panevėžiukas

E. Patinskaitė

G. Gasiūnaitė

R. Danauskas

J. Svidinskienė

Ežerėlio kultūros centras ir Alšėnų, Ringaudų, Zapyškio laisvalaikio salės

Akcija “Tautiška giesmė aplink pasaulį”, skirta Valstybės dienai.

6 d. 21 val.

Ežerėlio miesto aikštė

V. Pūrienė

“Šiuolaikinių seniūnijų” projekto dviračių žygis.

17 d. 14 val.

Ežerėlio apylinkės

V. Pūrienė

Vasaros vaikų stovykla ,,Zapyškis – knygnešių kraštas“.

Iki 2 d.

Zapyškis, Papiškių k., Salių k., Kaunas

E. Goštautienė

V. Pūrienė

Akcija „Tautiška giesmė aplink pasaulį”, skirta Valstybės dienai“.

6 d. 21 val.

Aikštė prie senosios Zapyškio bažnyčios

E. Goštautienė

V. Šapokaitė-Samulėnienė

Kūrybinės detektyvinės Ringaudų istorijos kūrimo dirbtuvės vaikams su rašytoja Šarūne Baltrušaitiene.

Projektas Ringaudai- Šiuolaikinė seniūnija.

14 d. 11 val.

Ringaudų pradinės

Mokyklos kiemas

A. Žukaitė- Kupčiūnienė,

Kaunas 2022

Šeimyninio/grupinio kūrybinio zino ("mini almanacho") turinio parengimo dirbtuvės su menininke Liucija Dervinyte.

Projektas Ringaudai- Šiuolaikinė seniūnija.

14 d. 18 val.

Vieta derinama

21 d. 18 val.

Vieta derinama

A. Žukaitė- Kupčiūnienė,

Kaunas 2022

Dainuojamosios ir skaitomosios poezijos vakaras „Spindulių lydimos liejasi eilės“, skirtos Vytauto Mačernio metams paminėti.

Dalyvauja bardė Ilona Papečkytė, aktorius- bardas Henrikas Savickis, poetė Neringa Daniulaitienė.

22 d. 19 val.

Ringaudų aikštė prie kryžiaus

Gėlių g. ir Žalgirio g. sankryža

A. Žukaitė- Kupčiūnienė

Garliavos sporto ir kultūros centras

Vaikų vasaros užimtumo (sportas/kultūra) užsiėmimai pagal atskirą grafiką.

Liepa

(pagal viešai paskelbto grafiko datas)

Sporto instruktoriai

Z. Butiškytė

Z. Vaškelienė

N. Grivačiauskienė

J. Strupinskas

G. Palskytė - Mineikienė

Vasaros renginių ciklas „Skambantis parkas“ 2. Multiinstrumentalisto J. Strupinsko solinis koncertas.

1 d. 19 val.

 Garliavos Kaimynystės parke

J. Strupinskas

Z. Butiškytė

V. Šliažas

Valstybės dienos (Liepos 6-osios) šventė. Lietuvos balso dalyvės, įvairių konkursų ir festivalių nugalėtojos, solistės V. Tamutytės koncertas. 21 val. Tautiškos giesmės giedojimas.

6 d. 20 val.

 Garliavos Šimtmečio parke

 

Z. Butiškytė

V. Šliažas

Vasaros renginių ciklas „Skambantis parkas“ 2. Lietuvos balso dalyvės, įvairių konkursų ir festivalių nugalėtojos, solistės V. Tamutytės koncertas.

8 d. 19 val.

Garliavos Kaimynystės parke

Z. Butiškytė

V. Šliažas

Vasaros renginių ciklas „Skambantis parkas“ 2. Atlikėjos DJ Meda koncertinė programa.

15 d. 19 val.

Garliavos Kaimynystės parke

Z. Butiškytė

S. Macevičiūtė

V. Šliažas

Vasaros renginių ciklas „Skambantis parkas“ 2. Respublikinis festivalis „Dainų tiltai“. Dalyvauja šalies neįgaliųjų draugijų mėgėjų meno kolektyvai. Inicijuoja Garliavos neįgaliųjų draugija.

22 d. 17 val.

Garliavos Kaimynystės parke

Z. Butiškytė

S. Macevičiūtė

V. Šliažas

Vasaros renginių ciklas „Skambantis parkas“ 2. Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis Naujasis Baltijos šokis 2021. Programoje „Liūto guolis“ Sabina Bočková & Johana Pocková (Čekijos Respublika).

29 d. 19 val.

Garliavos Kaimynystės parke

Z. Butiškytė

S. Macevičiūtė

V. Šliažas

Ramučių kultūros centras ir Domeikavos, Lapių, Neveronių, Voškonių laisvalaikio salės

Vasaros renginių ciklas „Karmėlavos parkas – gyvas“. Kiekvieną ketvirtadienio pavakarę Karmėlavos parke koncertuos ar pasirodymus rengs Ramučių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų nariai ar kviestiniai atlikėjai/ svečiai.

01, 08, 15, 22, 29 d.

19 val.

Karmėlavos miestelio parkas

R. Petkevičius

VIII roko kultūros festivalis „Gatvės rokas“ Ramučiuose. Programoje: Lietuvos baikerių klubų suvažiavimas bei kolonos judėjimas maršrutu: Kauno rajono savivaldybė – Karmėlava II – Ramučiai. Koncerte: vaikų grupė „Medutis“, roko grupės „Miss Match“, „Garma“, J. Lapatinskas su grupe, „Black Spikes“, J. Milius su grupe. Renginio vietoje bus eksponuojama Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Neramūs keliautojai“ bei kitos aktyvios pramogos.

Renginio vietoje veiks palapinių miestelis baikeriams.

2 d. 18.30 val.

Parke prie Ramučių kultūros centro

Ramučių kultūros centro kūrybinė komanda

VšĮ „Kaunas2022“

Interaktyvi ekskursija po lankytinas bei istorines Karmėlavos seniūnijos vietas. Į ekskursiją pakviesti „Gatvės roko“ koncerte dalyvaujantys baikeriai, taip pat bendruomenės nariai. Ekskursija bus organizuojama su senoviniais „Zilais“, kad būtų sukurta autentiška istorinė – militaristinė jausena.

3 d. 12 val.

Ekskursijos pradžia – parkas prie Ramučių kultūros centro

Ž. Jurgaitienė

Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios Konsekracijos – pašventinimo 15 metų jubiliejus.

Iškilmingos šv. mišios, Domeikavos laisvalaikio salės mėgėjų meno kolektyvų koncertas ir Agapė šventoriuje.  

4 d. 12 val.

Domeikavos bažnyčia

R. Endriukaitienė

A. Pranculytė

V. Stunžėnienė

Ž. Danauskienė

Liepos 6 dienos šventė ant Lentainių piliakalnio.

Žygis į piliakalnį, Aurėjos Mey solinė programa, Tautiškos giesmės giedojimas, bendruomenės Saugaus eismo ir APF projektinės iniciatyvos.

6 d. 19.30 val.

Lentainių piliakalnis

R. Endriukaitienė

V. Stunžėnienė

Ž. Danauskienė

R. Butkuvienė

Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena. Roko kultūros festivalio „Gatvės rokas“ renginių ciklo pabaiga ir LR Himno giedojimas. Tradicinė bendruomenės eisena, laužo kūrenimas, bei Himno giedojimas. K. Likšos ir grupės koncertinė programa.

6 d. 19 val.

Karmėlavos šv. Onos parapijos šventorius

R. Kimbraitė

Ž. Jurgaitienė

L. Eskertaitė

J. Juščienė

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai skirta akcija „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.

Bendruomenė kurs žemės meno kūrinį – iš gamtinių medžiagų sudėlios karaliaus Mindaugo karūną, jaunųjų Voškonių talentų pasirodymas bei LR Himno giedojimas.

6 d. 20 val.

Voškonių parkas „Liepa“

S. Šumilaitė

„Tautiška giesmė aplink pasaulį“. Bendruomeniškas himno giedojimas prie Lapių Laisvės gynėjų paminklo, rožių sodinimo akcija.

6 d. 21 val.

Lapių Laisvės gynėjų paminklas

J. Marmaitė

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai skirtas renginys „Tautiška giesmę giedokime kartu“. Programoje numatyta iškilminga eisena su vėliavomis žvakučių uždegimas ir gėlių puokštės padėjimas ant Neveronių Vyčio Kryžiaus Ordino Kavalierių atminimo suolelio – knygos; Neveronių bendruomenės, Trečiojo amžiaus universiteto studentų patriotinių dainų vieningas dainavimas; „Neveronių naktys“ projekto dalis-jaunųjų atlikėjų pasirodymas; Tautiškos giesmės giedojimas; Kinas po atviru dangumi.

6 d. 21 val.

Neveronys

 

Ž. Juška

J. Balnytė

Lapių Tvarumo festivalio atidarymo renginys. Bendruomenės rūbų mainytuvės, Hamakų zonos atidarymas bei šventinis koncertas.

7 d. 19 val.

Prieigos prie

Lapių laisvalaikio salės

J. Marmaitė

Lapių tvarumo festivalio meninė edukacija. Daiktadėžių gamyba. Kartono dėžutes dekoruojant džinso audiniais, virvelėmis ir kt. Užsiėmimą ves Denim Diaries vadovės.

14 d. 19 val.

Lapių laisvalaikio salė

J. Marmaitė

KEKS

Lapių tvarumo festivalio meninė edukacija. Pikniko patiesalų nėrimas iš trikotažo atraižų.

21 d. 19 val.

Lapių laisvalaikio salė

J. Marmaitė

KEKS

Projekto „Misterijos „Barboros Radvilaitės meilė“ pristatymas ir atlikimas“ premjera. Video misterijos kūrybiniame procese dalyvavo 9 profesionalaus ir daugiau nei 30 mėgėjų meno kūrėjų. Siekiant atgaivinti vieną romantiškiausių istorijų, Ramučių kultūros centro aptarnaujamoje teritorijoje video misterijos pavidalu buvo sukurta šiuolaikiška šių didikų meilės dramos versija. Premjeroje: susitikimas su kūrybine komanda, kūrybinio proceso  pristatymas bei video premjera per pripučiamą ekraną po atviru dangumi. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

25 d. 21.30 val.

Karmėlavos šv. Onos parapijos bažnyčios šventoriuje.

R. Kimbraitė

Ž. Jurgaitienė

L. Eskertaitė

R. Banevičiūtė

J. Balnytė

Karmėlavos šv. Onos parapijai 500 metų. Iškilmingi tituliniai atlaidai, klasikinės muzikos koncertas, Agapė ir archyvinių nuotraukų paroda.

25 d. 12 val.

Karmėlavos Šv. Onos parapijos bažnyčios šventoriuje.

Ž. Jurgaitienė

Karmėlavos socialiniai partneriai

J. Balnytė

Voškonių laisvalaikio salės suaugusiųjų teatro „Siena“  spektaklis „Pirmiau mirė, po to vedė“, skirtas 15-os kūrybinių veiklos metų sukakčiai paminėti.

Data ir laikas tikslinami

Domeikavos laisvalaikio salė

S. Šumilaitė

D. Kasparienė

 

Teatralizuota ekskursija po Neveronių kaimą. Ekskursijos metu dalyviai galės pažinti Neveronis naujai, visai kitu, teatro prizmės kampu. Čia bus atskleista Neveronių istorija, svarbiausi įvykiai, momentai.

31 d.

Neveronys

 

 

Ž. Juška

J. Balnytė

Raudondvario kultūros centras ir Užliedžių Kulautuvos laisvalaikio salės

KEKS-2022 projekto “Šiuolaikinė seniūnija” ir vaikų vasaros stovyklos bendras projektas , kūrybinės dirbtuvės “Jaunimo laisvalaikis lauke”.

06.28-07.04

Raudondvario kultūros centras

J. Zizienė

L. Garšvaitė

S. Savickaitė

Liaudiškų šokių kolektyvo “Vėjo malūnėlis” jaunimo grupės atsisveikinimo koncertas “Gieda paukštis virš mūsų”.

4 d.16 val.

Raudondvario dvaro parkas

J. Zizienė

G. Milieškaitė

Tautiškos giesmės giedojimas.

6 d. 21 val.

Užliedžių šviesos parkelis

R. Skridailienė

 

Tautiškos giesmės giedojimas ir tautinių dainų vakaras su folkloro ansambliu „Piliarožė“.

6 d. 20 val.

Kulautuvos centre

 

A. Mickutė

V. Marma

 

Tradicinis 21-asis bardų festivalis „Akacijų alėja“.

10 d. 18 val.

Kulautuva

A. Mickutė

D. Šiušienė

KEKS-2022 projekto „Šiuolaikinė seniūnija“ , jaunimo lauko erdvės atidarymo šventė.

15 d. 18 val.

Instituto g. prie A. ir A. Kriauzų pradinės mokyklos

J. Zizienė

S. Savickaitė

Kamerinis koncertas.

22 d. 19 val.

Kulautuvos bažnyčioje

A. Mickutė

 

Samylų kultūros centras ir Ilgakiemio, Linksmakalnio, Rokų, Taurakiemio laisvalaikio salės

Tautinės giesmės giedojimas, skirtas Valstybės dienai.

6 d. 21 val.

Samylų įlanka,

prie skulptūrų ,,Lipantys iš vandens”

6 d. 21 val.

Rokų laisvalaikio salės kiemelis

6 d. 21 val.

Linksmakalnio laisvalaikio salės kiemelis

            6 d. 21 val.

Ilgakiemio laisvalaikio salės parkas

6 d. 21 val.

Taurakiemio estrada

E. Targanskienė

G. Gutmanienė

L. Dzedaravičienė

E. Niciūtė

D. Armanavičius

G. Bagdonienė

V. Garlinskienė

G. Balandytė-

Kazokienė

L. Dzedaravičienė

Rokų dieninė vasaros vaikų stovykla „Menų akademija“ (Projektas, KRS vaikų stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programa).

06-28/07-02

11-15 val.

Rokų laisvalaikio salė

E. Niciūtė

R. Adomaitytė

Taurakiemio dieninė vaikų vasaros stovykla „Atrask save“. (Projektas, KRS vaikų stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programa).

06-28/07-02

Taurakiemio laisvalaikio salė

G. Balandytė-

Kazokienė

Muzikinis vakaras „Saulės melodija“. Programa derinama.

1 d. 19 val.

Linksmakalnio parkelis

G. Bagdonienė

Linksmakalnio vaikų dieninė vasaros stovykla „Nauji potyriai - nauji siekiai“. (Projektas, KRS vaikų stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programa).

5-9 d.

10-14 val.

Linksmakalnio laisvalaikio salės kiemelis

G. Bagdonienė

R. Adomaitytė

 

Vakaras „Dainų pynė“. Atvira vokalinio ansamblio su šeimomis repeticija.

7, 14, 21 d.

16 val.

Taurakiemio estrada

L. Dzedaravičienė

Vakaras „Daina palydim saulę“. Samylų senolės ir vaikaičiai.

 

8 d. 18 val.

Saulėlydžio amfiteatras Girionyse

G. Gutmanienė

 

Edukacinis užsiėmimas ,,Paukštuko kelias molyje”. Edukatorė R. Galistienė. (Projektas ,,Šiuolaikinės seniūnijos“).

8 d.

(laikas ir vieta tikslinama)

E. Niciūtė

Ilgakiemio vaikų dieninė vasaros stovykla „Atras, pažink, saugok III“. (Projektas, KRS vaikų stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programa).

12-16 d.

10-14 val.

Ilgakiemio laisvalaikio salė

V. Garlinskienė

R. Adomaitytė

Edukacinis užsiėmimas „Lino raižinys’’.

Edukatorė L. Valantiejienė.

(Projektas „Šiuolaikinės seniūnijos“).

13 d. (laikas tikslinamas)

Senelių namai

„Rokų gerovė“

14 d. 18.30 val.

Rokų laisvalaikio salės kiemas

E. Niciūtė

Atviras naiviojo meno, tapybos edukacinis žsiėmimas visai šeimai „Potėpiai“. Edukatorė R. Juodžbalienė.

13 d. 17 val.

20 d. 17 val.

Taurakiemio estrada arba laisvalaikio salės menų studijoje

R. Juodžbalienė

Mainytuvės atiduotuvės „Mainyk ir pratęsk daikto istoriją“.

         15 d. 18 val.

Prie Taurakiemio laisvalaikio salės šalia Piliuonos koplyčios

G. Balandytė-

Kazokienė

Šeimų sporto fiesta ,,Aš, mama ir mano močiutė”.

22 d. 18 val.

Ilgakiemio sporto aikštelė

V. Garlinskienė

Lauko kinas „Vasaros naktys“. (Projektas partnerystėje su Samylų bendruomenės centru).

       22 d. 21.30 val.

Girionys,

KMAIK stadionas

30 d. 21.30 val.

Samylų seniūnija, Vaišvydavos kaimas

E. Targanskienė

R. Adomaitytė

Kaimynų diena ,,Muzikinis uodo daikturgis“.

Trimito ir armonikos maršas.

31 d. 10 val.

Ilgakiemio pagrindinė gatvė

V. Garlinskienė

Vilkijos kultūros centras ir Čekiškės, Liučiūnų, Padauguvos laisvalaikio salės

Tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“ 2021 Vilkijoje.

2 d. 18 val.

Vilkijos Louis‘o Armstrong‘o vardo estradoje

L. Maliukevičienė

Kūrybinės dirbtuvės „Siuvimo abėcėlė“.

(Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi  projekto „Adatėlė devyndarbė“ užsiėmimas).

2 d. 12 val.

E.Tarolienė

 

Vakaras, skirtas Valstybės dienai paminėti.

„Tautiškos giesmės“ giedojimas.

6 d. 21 val.

Vilkijos Louis‘o Armstrong‘o vardo estradoje

L. Maliukevičienė

Vakaras, skirtas Valstybės dienai. (Tautiškos giesmės giedojimas, Loretos Čekavičiūtės fotonuotraukų parodos „Gimtinės spalvos“ pristatymas, pokalbiai prie arbatos puodelio, laužas.)

6 d. 21 val.

Prie Liučiūnų laisvalaikio salės

E. Tarolienė

V. Štilpa

 

,,Tautiškos giesmės“ giedojimas Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti.

6 d. 21 val.

Prie Padauguvos laisvalaikio salės

A. Furmonas

,,Tautiškos giesmės“ giedojimas. Tradicinis laužas, eilės, pokalbiai, dainos apie Lietuvą, skirtos Mindaugo karūnavimo dienai.

6 d. 21 val.

Čekiškės miestelio centrinė aikštė.

K. Kriščiūnienė

,,Tautiškos giesmės“ giedojimas Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Lietuvių liaudies dainos, dainos apie Lietuvą.

6 d. 21 val.

Akuotų km., prie Vilkijos gimnazijos dienos centro

R. Geštautienė

Gatvės muzikos diena Vilkijoje.

Groja Vilkijos KC muzikinė grupė „Judošiai“.

17 d. 11 val.

Vilkijos Louis‘o Armstrong‘o vardo estradoje

L. Maliukevičienė

Tradicinė  miestelio šventė “Škaplierinės Čekiškėje”.

Tautodailininkų mugė;

Šv. mišios Čekiškės Šv.Trejybės bažnyčioje;

Koncertuoja Kėdainių mėgėjų meno kolektyvai, Čekiškės dūdų orkestras;

Sporto varžybos, pramogos vaikams.

18 d.

10-14 val.

12 val.

14 val.

K. Kriščiūnienė

Kartu su seniūnija Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija, Čekiškės krašto ir Čekiškės seniūnijos  bendruomenėmis

Kūrybinės dirbtuvės „Stilingo pirkinių maišelio siuvimas“.(Neformaliojo suaugusiųjų švietimo  ir tęstinio mokymosi  projekto „Adatėlė devyndarbė“  užsiėmimas).

23 d.12 val.

E. Tarolienė

 

 

Tradicinė Vilkijos miesto šventė „Vidurvasario šventė- Kelkis ir judėk“.

24 d. 17 val.

Vilkijos Louis‘o Armstrong‘o vardo estradoje

L. Maliukevičienė

I. Štilpaitė

 

Virtualus kultūros medžio ,,Esame kartu!“ puoselėjimas. Jo šakos-sudėtinės dalys: 

1. Muzikiniai sveikinimai (dainos, muzikiniai kūriniai);

2. Kūrybiniai foto konkursai;

3. Meniniai sveikinimai įvairioms liepos mėnesio progoms.

Liepos mėn.

Facebook paskyrose –

Vilkijos kultūros centras, Padauguvos laisvalaikio salė, Liučiūnų laisvalaikio salė, Čekiškės laisvalaikio salė

L. Maliukevičienė

Br. Rudžianskienė

E. Tarolienė

K. Kriščiūnienė

Prisiminimų albumas „Liepos mėn. renginiai 2014-2020 m.“. Kraštietės Loretos Čekavičiūtės pirmoji autorinė fotonuotraukų paroda „Gimtinės spalvos“.

Liepos mėn.

Facebook paskyroje –

Liučiūnų laisvalaikio salės puslapyje

E. Tarolienė

 

 

 

Batniavos mokykla - daugiafunkcis centras

Tautiškos giesmės giedojimas „Vardan tos…“, skirtas Valstybės dienai paminėti.

6 d. 21 val.

Batniavos seniūnija

R. Aleknienė

 

Foto paroda – įdomiausios akimirkos iš renginio „Joninių burtai“.

1-25 d.

Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras

A. Kerulienė

Kačerginės mokykla - daugiafunkcis centras

Tarptautinio festivalio ,,Poezijos pavasaris 2021“. 

Kačerginės poezijos žydėjimo šventė.

4 d. 15 val.

 Kačerginės

V. Mykolaičio-Putino skulptūrinių suolelių parkas

L. Sinkevičienė

A. Laurinaitienė

Muzikiniai liepos vakarai: Mažosios akacijos ciklo - Julijos Ričik (4FUN) ir jaunųjų bardų koncertas.

17 d. 20 val.   

Kačerginės Liepų parkas

L. Sinkevičienė

A. Laurinaitienė

Muzikiniai liepos vakarai: Voldemars Petersons akustinis autorinių dainų koncertas.                                          

24 d. 20 val.

Kačerginės Liepų parkas

L. Sinkevičienė

A. Laurinaitienė

Muzikiniai liepos vakarai: Aktorių Kristinos Kazlauskaitės ir Sauliaus Bareikio muzikinis kūrybos vakaras.

31 d. 20 val. 

Kačerginės Liepų parkas

L. Sinkevičienė

A. Laurinaitienė

 

 

PROJEKTO „KAUNAS-EUROPOS KULTŪROS SOSTINĖ”

VEIKLOS KAUNO RAJONE

Renginio pavadinimas

Data/Vieta

Atsakingas asmuo

ŠIUOLAIKINĖS SENIŪNIJOS

VILKIJOS SENIŪNIJA:

Bendruomenės narių susitikimas su vidurvasario šventės „Kelkis ir judėk Vilkijoje 2021“ režisieriumi paskutiniam šventės scenarijaus aptarimui.

Liepos mėn. 14 d.

 

 

 

Giedrė Bartusevičiūtė- Rimkienė

LINKSMAKALNIO SENIŪNIJA:

Nuotolinis susitikimas su danų menininke B. Norheim, kurios angelų skulptūrų pristatymas Linksmakalnyje vyks rugsėjo mėn.;

Planuojami ir pradedami įgyvendinti kūrybiniai šiuolaikinio cirko užsiėmimai su Linksmakalnio vaikais ir artistu D. Kunsmanu;

Derinama menininko kandidatūra gatvės meno kūriniui.

Liepos mėn.

8, 15, 29 d.

Daiva Citvarienė

AKADEMIJA:
„LOKALI: MADE IN AKADEMIJA“ parduotuvės administravimas: naujų partnerių paieška, prekių el. parduotuvėje pildymas, prekybos organizavimas;

Ne mažiau kaip vienas nuotolinis susitikimas su bendruomene, administruojančia parduotuvę;

Pasiruošimas dalyvavimui tarptautinėje parodoje „Inno Panorama“.

Liepos mėn. 15 d.

Viltė Migonytė - Petrulienė

SAMYLŲ SENIŪNIJA:

Atviro kvietimo bendruomenės nariams paskelbimas: gyventojai kviečiami prisidėti prie Žemės meno festivalio organizavimo;

Menininko M. Gvildžio, bendruomenės narių ir partnerių susitikimas, skirtas Žemės meno festivalio scenarijaus rengimui.

Liepos mėn.

14, 26 d.

Goda Kacilevičiūtė

RAUDONDVARIO SENIŪNIJA:

Jaunimo erdvės kūrimas. Dalyvauja: Raudondvario bendruomenės jaunimas ir menininkas A. Grigas;

 

Liepos mėn.

1-4 d.

Simona Savickaitė

KARMĖLAVOS SENIŪNIJA:

Tęsiami aplinkos objekto ,,Skraidantys cepelinai_Flying cepelinai“ kūrybiniai darbai;

Menininko S. Ecker vizitas ir susitikimas su Karmėlavos bendruomenės nariais;

Gatvės meno kūrinio kūrimas su Š. Jukniu ir 2 kūrėjais svečiais;

Planuojama ekskursija į buvusi raketų bazę.

 

Liepos mėn.

9, 15, 23, 25 d.

Gediminas Banaitis

DOMEIKAVOS SENIŪNIJA:

2 susitikimai su bendruomenės organizacine komanda ir partneriais, skirti ruoštis didžiajam renginiui rugsėjo mėnesį;

Atviro kvietimo bendruomenės nariams tapti vaidmenų žaidimo veikėjais parengimas.

Liepos mėn.

7 ir 14 d.

Žilvinas Rinkšelis

EŽERĖLIO SENIŪNIJA:  

Virtualus susitikimas su Ežerėlio foto klubo nariais;

Bendruomenės narių ir menininkų susitikimas.

Liepos mėn.

12 ir 19 d.

Aurelija Prašmuntaitė

KULAUTUVOS SENIŪNIJA:

Baigiama menininko D. Karaliaus skulptūra „Šuolis uoste“;

Kuriama bendruomenės erdvė, suoliukai-skulptūros. Erdvę kuria menininkė G. Akelienė ir bendruomenės nariai;

Bendruomenės erdvės pristatymas;

Aktorinio meistriškumo kūrybinės dirbtuvės su E. Kvoščiausku.

 

Liepos mėn.

10, 14, 28 d.

Justina Petrulionytė - Sabonienė

KAČERGINĖS SENIŪNIJA:

Rašytojos E. Striogaitės ir fotografo R. Ščerbausko rezidencija Kačerginėje;

Susitikimas su bendruomenės organizacine grupe, pasiruošimas ,,Kačerginės serenadų“ koncertų ciklui.

Liepos mėn.

19, 20, 21, 22, 23 d.

Milda Rutkauskaitė

RENGINIAI/ SUSITIKIMAI

SAMYLAI.

„LandArTalka“ veiklos metu sukurto žemės meno kūrinio ir iniciatyvos „Ąžuolai kalba apie laisvę", parodos Girionių liepų alėjoje.

 

Liepos mėn. 

6-9 d.

Goda Kacilevičiūtė

BABTAI.

Sendaikčių turgelis ,,Nereikia-mainyk!“;

Edukacinės dirbtuvės „Mandalų kūrimas“;

Edukacinės dirbtuvės „Dirbiniai iš odos“;

Pasakojimų, prisiminimų apie keliones dalinimosi vakaras „Toliausias kraštas“;

Bendruomenės šventė.

Liepos mėn.

20, 21, 22, 23, 24 d.

Gediminas Banaitis

EŽERĖLIS.
Fotografijos dviračių žygis;

Fotografijos dviračių žygio aptarimas su menininku I. Venslavičiumi;

Liepos mėn.

17, 18 d.

Aurelija Prašmuntaitė

 

RINGAUDAI.

Vaikų kūrybinės Ringaudų detektyvo rašymo dirbtuvės su menininke Šarūne Baltrušaitiene;

Bendruomenės kūrybinės zinų dirbtuvės su menininke Liucija Dervinyte; 

Bendruomenės kūrybinės tekstilės dirbtuvės.

Liepos mėn.

14, 21, 22 d.

Ugnė Marija Andrijauskaitė

GARLIAVOS APYLINKĖS.

Kūrybinės stimpankinių dviračių kūrimo dirbtuvės su menininku E. Šuldiakovu.

Liepos mėn.

10, 11 d.

Evelina Šusciskytė

ROKAI.

Kūrybinės lino raižinio dirbtuvės su menininke L. Valantiejiene;

Molinių paukščių glazūravimo dirbtuvės su menininke R. Galistiene.

 

Liepos mėn.

8, 13, 14 d.

Greta Klimavičiūtė-Minkštimienė

VILKIJA.

Vilkijos vidurvasario šventė „Kelkis ir judėk Vilkijoje 2021“;

Liepos mėn.

24 d.

Giedrė Bartusevičiūtė-Rimkienė

RAUDONDVARIS.

Raudondvario jaunimo erdvės atidarymo šventė.

Liepos mėn.

15 d.

Simona Savickaitė

LAPĖS.

Rūbų mainytuvės, hamakų pakabinimo šventė, baldų iš palečių gamybos užsiėmimai;

Kūrybinės antrinio tekstilės panaudojimo dirbtuvės; 

Pikniko patiesalų nėrimo iš trikotažo atraižų dirbtuvės.

Liepos mėn.

7, 14, 21, 28 d.

Goda Pomerancova

KARMĖLAVA.

Roko kultūros festivalis „Gatvės rokas“.

Liepos 2 d.

Gediminas Banaitis

KITOS VEIKLOS

Informacijos apie vieną iš Kauno rajono modernistinių pastatų publikavimas socialiniuose tinkluose (Facebook ir Instagram) anglų kalba.

Liepos mėn.

Žilvinas Rinkšelis

„Modernizmas ateičiai“ programos narių susitikimas su Kulautuvos atstovais, ruošiantis kultūros paveldo dienoms. Susitikimo metu bus apžiūrimi Kulautuvos seniūnijos ir bibliotekos pastatai.

Liepos mėn.

Žilvinas Rinkšelis

Programos „Atminties biuras“ projekto ,,Atminties vietos“ parengto teksto apie Salių pogrindžio spaustuvę viešinimas (tekstas paremtas interviu su B. Anziuliene).

Liepos mėn.

Justina Petrulionytė-Sabonienė,

Daiva Citvarienė

Programos „Atminties biuras“ pasirengimo „Istorijų festivaliui“ darbai: Kauno rajonui skirtos programos rengimas, kurią ruošia B. Norheim ir M. Lukošaitis.

Liepos mėn.

Justina Petrulionytė-Sabonienė,

Daiva Citvarienė

Komunikacija su Kauno rajono savivaldybe ir Lietuvos automobilių direkcija dėl Kauno rajono ženklinimo 2022 m.

Liepos mėn.

Lukas Alsys

Aplinkos dizaino objekto „Nemuno7“ kūrimo koordinavimas. Bendradarbiavimas su menininke Ūla Marija Bujauskaite ir apšvietimo dizaineriais „Ars Futuri“.

 

Liepos mėn.

Gediminas Banaitis

Tęsiamas darbų vykdymas ir komunikacija su Kauno rajono partneriais, organizuojant didžiuosius partnerių renginius Kauno rajone: „Akacijų alėja“, „Gatvės rokas“, „Pėdos marių dugne“, „Aitvarų festivalis“.

Liepos mėn.

Gediminas Banaitis Lukas Alsys

Komunikacija su „ConTempo“ festivalio organizatoriais, festivalio pasiruošimo darbai.

Liepos mėn.

Milda Rutkauskaitė, Gediminas Banaitis

Lukas Alsys

Darbas su projektu, skirtu seniūnijų, neįsijungusių į „Šiuolaikinių seniūnijų“ įveiklinimui 2022 metų programos metu.

Liepos mėn.

Lukas Alsys

Gediminas Banaitis

Kauno rajone vykusio spektaklio VIZIJOS ir bendruomenės įtraukimo į procesą pristatymas festivalyje „Cratere surfaces“ Alese, Prancūzijoje.

Liepos mėn.

Lukas Alsys

Diskusijos skirtos pasirengimui 2022 metų pasirodymui ir jo sukūrimui Kauno rajone, bendradarbiaujant su režisieriumi Roberto Magro.

Liepos mėn.

Lukas Alsys

Naujienlaiškių administravimas: veiklų ir renginių rajone viešinimas kiekvienos savaitės „Kaunas 2022“ naujienlaiškyje. Straipsnių, pranešimų spaudai, interviu planavimas ir rašymas. Publikavimas: 15 min, Žmonės, LRT, Kaunas pilnas kultūros, Kauno diena.

Liepos mėn.

Indrė Sekevičienė

Eglė Rytmetytė

 

 

Kontaktai

Jonas Petkevičius
Vedėjas
(8 37) 330 932
Pareigybės aprašymas
Morta Poderienė
Vedėjo pavaduotoja (finansams)
(8 37) 332 942
Pareigybės aprašymas
Alvyra Čičinskienė
Vedėjo pavaduotoja (kultūrai)
(8 37) 798 560; (8 687) 47 195
Pareigybės aprašymas
Arūnas Talalas
Vedėjo pavaduotojas (sportui)
(8 37) 795 730
Pareigybės aprašymas
Nijolė Benikienė
Vedėjo pavaduotoja (ugdymui)
(8 37) 799 555
Pareigybės aprašymas
Toma Dobrovolskienė
Vyr. specialistė (dokumentų valdymas)
(8 37) 330 931
Pareigybės aprašymas
Vitalija Pranaitienė
Vyr. specialistė (dokumentų valdymas)
(8 37) 330 931
Pareigybės aprašymas
Aistė Tvysienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 793 532
Pareigybės aprašymas
Lina Andriuškevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 793 532
Pareigybės aprašymas
Vaida Čekavičiūtė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 793 532
Pareigybės aprašymas
Nijolė Tuomienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Daina Makūnienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Vilma Staševičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Indrė Andriuškienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Ramutė Vegienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 79 95 66
Pareigybės aprašymas
Daiva Olšauskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 698
Pareigybės aprašymas
Inga Usevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 698
Pareigybės aprašymas
Donata Matuliauskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 698
Pareigybės aprašymas
Rūta Požerskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 670
Pareigybės aprašymas
Nijolė Acuvienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 670
Pareigybės aprašymas
Laimutė Mečienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 670
Pareigybės aprašymas
Aušra Linkevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 517
Pareigybės aprašymas
Jolita Vaidotienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 517
Pareigybės aprašymas
Jolanta Ciganienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 923
Pareigybės aprašymas
Angelė Auglienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 814
Pareigybės aprašymas
Laima Venskūnienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 814
Pareigybės aprašymas
Aušra Mitrulevičienė
Vyr. specialistas (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 923
Pareigybės aprašymas
Airina Andriuškevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 610) 01 151
Pareigybės aprašymas
Birutė Savickienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 798 679
Pareigybės aprašymas
Ona Adamonienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 793 532
Pareigybės aprašymas
Birutė Jagrienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 798 679
Pareigybės aprašymas
Violeta Kutkienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 798 679
Pareigybės aprašymas
Jonas Statkevičius
Vyresn. specialistas
(8 605) 51 923
Pareigybės aprašymas
Aurimas Radzevičius
Vyr. specialistas (sportui)
(8 37) 795 730
Pareigybės aprašymas
Lukas Beitnaras
Vyr. specialistas (sporto sk.)
(8 37) 795 730
Pareigybės aprašymas
Dalia Brazienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 749
Pareigybės aprašymas
Miglė Trainienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 749
Pareigybės aprašymas
Sondra Pakalnienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 749
Pareigybės aprašymas
Renata Valaitytė-Ramuckienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 731 680
Pareigybės aprašymas
Jolanta Jankauskienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 731 680
Pareigybės aprašymas
Nijolė Jasinavičienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 731 680
Jūratė Chudinskienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 762
Pareigybės aprašymas
Asta Simanauskienė
Vyr. specialistė (ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimas; centralizuotas vaikų priėmimas į darželius)
(8 37) 332 762
Pareigybės aprašymas
Skaidra Katilienė
Vyr. specialistė (mokinių pavežėjimas)
(8 37) 332 714
Pareigybės aprašymas
Roma Šumskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 582
Pareigybės aprašymas
Žydra Narbutienė
Vyr. specialistė (maitinimo organizavimas švietimo įstaigose)
(8 37) 798 606
Pareigybės aprašymas
Lina Oleškevičienė
Vyr. specialistė (archyvas)
(8 37) 73 33 73
Pareigybės aprašymas
Feliksas Gedvilas
Vyr. specialistas
(8 37) 799 566
Pareigybės aprašymas
Edgaras Grigalaitis
Vyr. specialistas
(8 602) 37 957
Algimantas Balčiūnas
Vairuotojas
(8 682) 30 300
Pareigybės aprašymas
Jonas Mendžinskas
Vairuotojas
(8 672) 93 925
Pareigybės aprašymas
Arvydas Alkovikas
Vairuotojas
(8 682) 23 302
Pareigybės aprašymas
Virgilijus Pukalskas
Vairuotojas
(8 614) 14 554
Pareigybės aprašymas
Genovaitė Mendžinskienė
Valytojas
Pareigybės aprašymas
Renaldas Baranauskas
Vyr. specialistas