Sporto

Rugsėjo mėn.

SPORTAS

Renginio pavadinimas

Data ir vieta

Atsakingas

1. Europos jaunimo irklavimo čempionatas.

6 – 9 d.

Graikija

A. Lavickas

2. Lietuvos stalo teniso jaunių sporto žaidynės.

7 d.

Zonose

S. Mikalauskas

3. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo atrankinės zoninės varžybos.

7 d.

Jonava

L. Beitnaras

4. Lietuvos futbolo U-14 pirmos lygos čempionato rungtynės.

8 d.

Garliava

E. Sutkus

5. Garliavos sporto ir kultūros centro krepšinio, tinklinio ir futbolo turnyras.

14 d.

Garliava

M. Norvaiša

6. Lietuvos rankinio federacijos Super Taurės rungtynės.

14 d.

Molėtai

R. Urnikienė

7. Lietuvos jaunių stalo teniso sporto žaidynių finalinės varžybos.

14 – 15 d.

Vilnius

S. Mikalauskas

8. Tarptautinis rankinio turnyras U-15 merginų komandų.

14 – 15 d.

Panevėžys

E. Žilienė

9. Lietuvos futbolo U-14 pirmos lygos čempionato rungtynės.

15 d.

Kaunas

E. Sutkus

10. Bėgimo varžybos Kauno rajono mero ir olimpiečio Kęstučio Orento taurėms laimėti.

20 d.

Kauno rajonas

A. Talalas

11. Tradicinis 46-asis tarptautinis ralis „Kauno ruduo 2019“ Kastyčiui ir Arvydui Girdauskams atminti.

20 – 21 d.

Nacionalinis žiedas,

Kauno rajonas

Tarptautinė automobilių sporto veteranų asociacija

12. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių III etapo finalinės varžybos.

21 d.

Gargždai

A. Talalas

13. Tarptautinis stalo teniso turnyras ,,Kaunas Open“.

21 – 22 d.

Kaunas

S. Mikalauskas

14. Tarptautinės stalo teniso varžybos, skirtos Utenos DSC ir LSD „Žalgiris“ prizams laimėti.

21 – 22 d.

Utena

S. Mikalauskas

15. Lietuvos rankinio federacijos vyrų pirmos lygos varžybos.

22 d.

 

L. Bernatavičiūtė

16. Lietuvos futbolo U-14 pirmos lygos čempionato rungtynės.

22 d.

Garliava

E. Sutkus

17. Rajonų gr. ir Alytaus bei Klaipėdos m. pirmenybės į Lietuvos jaunučių (2005 m. g.) ,,Olimpinių vilčių“ stalo teniso varžybas.

25 d.

 

S. Mikalauskas

18. Vaikų rankinio turnyras.

28 – 29 d.

Varėna

L. Bernatavičiūtė

19. Lietuvos jaunučių (2005 m. g.) ,,Olimpinių vilčių“ pirmenybių finalinės varžybos.

28 – 29 d.

Vilnius

S. Mikalauskas

20. Lietuvos futbolo U-14 pirmos lygos čempionato rungtynės.

29 d.

 Kaunas

E. Sutkus

21. Lietuvos rankinio federacijos vyrų pirmos lygos varžybos.

29 d.

 

L. Bernatavičiūtė

 

 

 

 

 

 

Kontaktai

Jonas Petkevičius
Vedėjas
(8 37) 330 932
Nijolė Benikienė
Vedėjo pavaduotoja ugdymui
(8 37) 799 555
Alvyra Čičinskienė
Vedėjo pavaduotoja kultūrai
(8 37) 798 560; (8 687) 47 195
Morta Poderienė
Vedėjo pavaduotoja finansams
(8 37) 332 942
Arūnas Talalas
Vedėjo pavaduotojas sportui
(8 37) 795 730
Toma Dobrovolskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 330 931
Vitalija Pranaitienė
Vyr. specialistė
(8 37) 330 931
Birutė Savickienė
Vyr. specialistė
(8 37) 798 679
Violeta Kutkienė
Vyr. specialistė
(8 37) 798 679
Ona Adamonienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 532
Birutė Jagrienė
Vyr. specialistė
(8 37) 798 679
Jonas Statkevičius
Vyresn. specialistas
(8 605) 51 923
Dalia Brazienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 749
Jūratė Chudinskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 762
Jolanta Jankauskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 731 680
Sondra Pakalnienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 749
Asta Simanauskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 762
Miglė Trainienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 749
Renata Valaitytė-Ramuckienė
Vyr. specialistė
(8 37) 731 680
Nijolė Jasinavičienė
Darbuotoja
(8 37) 731 680
Feliksas Gedvilas
Vyr. specialistas
(8 37) 799 566
Gintautas Malinauskas
Vyr. inžinierius
(8 37) 332 714
Skaidra Katilienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 714
Žydra Narbutienė
Vyr. specialistė
(8 37) 798 606
Roma Šumskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 582
Simona Banionienė
Vyr. specialistė
(8 37) 798 606
Jolita Vaidotienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 517
Aušra Linkevičienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 517
Daiva Olšauskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 698
Donata Matuliauskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 698
Laimutė Mečienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 670
Nijolė Acuvienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 670
Rūta Požerskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 670
Jolanta Ciganienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 923
Angelė Auglienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 814
Nijolė Tuomienė
Vyr. specialistė
(8 37) 799 560
Aistė Tvysienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 532
Vilma Staševičienė
Vyr. specialistė
(8 37) 799 560
Daina Makūnienė
Vyr. specialistė
(8 37) 799 560
Aušra Marcinkevičiūtė
Vyr. specialistas
(8 37) 332 923
Indrė Andriuškienė
Vyr. specialistė
(8 37) 799 560
Džemilija Kučinskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 397 296
Ramutė Vegienė
Vyr. specialistė
(8 37) 79 95 66
Laima Venskūnienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 814
Airina Andriuškevičienė
Vyr. specialistė
(8 610) 01 151
Lina Andriuškevičienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 532
Inga Usevičienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 698
Aurimas Radzevičius
Vyr. specialistas
(8 37) 795 730
Vaida Čekavičiūtė
Vyr. specialistė
Lukas Beitnaras
Darbuotojas
(8 37) 795 730
Algimantas Balčiūnas
Vairuotojas
(8 682) 30 300
Alvydas Dabrišius
Vairuotojas
(8 682) 23 302
Jonas Mendžinskas
Vairuotojas
(8 672) 93 925
Mindaugas Marcinkevičius
Vairuotojas
(8 687) 92 414
Genovaitė Mendžinskienė
Valytojas