Sporto

 Lapkritis

SPORTAS

Renginio pavadinimas

Data ir vieta

Atsakingas

1.2019/2020 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių berniukų, gim. 2007 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos.

1 – 8 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

2.2019/2020 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių mergaičių, gim. 2007 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos.

1 – 8 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

3.2019 m. Atviras Baltijos kultūrizmo čempionatas.

2 d.

GSKC

A. Radzevičius Sporto klubas „Fitness Factory Gym“

4.LVJFA I lygos futbolo varžybos FA-KF Panevėžys – FK Garliava SM.

3 d.

Panevėžys

A. Radzevičius

A. Pūras

5.Lietuvos vyrų rankinio I lygos čempionato rungtynės.

3 d. Klaipėda

10 d. GSKC

17 d. Molėtai

A. Talalas

A. Pūras

6.Lietuvos vaikų U – 13 mergaičių rankinio didysis turas.

5 d.

Tauragė

L. Beitnaras

A. Pūras

7.2019/2020 m. m. Kauno rajono pradinių klasių mokinių sporto žaidynių kvadrato finalinės varžybos.

5 – 6 d.

Ringaudų p. m.

A. Radzevičius

8.Susitikimas – diskusija su Lietuvos ir Baltijos šalių motokroso čempionu A. Gelažninku.

7 d. 13.30 val.

Garliavos J. Lukšos g.

A. Talalas

9.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių, gim. 2009 m. ir jaunesnių, kvadrato zoninės varžybos.

8 – 10 d.

Kauno rajonas

A. Radzevičius

10.Lietuvos jaunių merginų U-17 rankinio čempionato rungtynės.

8 d. GSKC

A. Talalas

A. Pūras

11.Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos „Jaunosios viltys – 2019“.

9 d.

Garliava

A. Radzevičius

A. Pūras

12.Lietuvos Respublikos mokinių jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas.

10 d.

Vilnius

A. Talalas

A. Babavičius

13.2019/2020 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių berniukų, gim. 2007 m. ir jaunesnių, finalinės kvadrato varžybos.

11 – 14 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

14.2019/2020 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių mergaičių, gim. 2007 m. ir jaunesnių, finalinės kvadrato varžybos.

11 – 14 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

15.2019/2020 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių vaikinų, gim. 2006 m. ir jaunesnių, salės futbolo 5 x 5 varžybos.

11 – 22 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

A. Talalas

16.2019/2020 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių merginų, gim. 2005 m. ir jaunesnių, salės futbolo 5 x 5 varžybos.

11 – 22 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

A. Talalas

17.Lietuvos jaunučių moksleivių bokso čempionatas.

14 – 16 d.

Marijampolė

A. Talalas

A. Pūras

18.Lietuvos vaikų olimpinių vilčių lengvosios atletikos varžybos.

15 d.

Šiauliai

A. Talalas

A. Pūras

19.Lietuvos plaukimo federacijos Taurės varžybos.

15 – 16 d.

Vilnius

A. Radzevičius

A. Pūras

20.Lietuvos kulkinio šaudymo Taurės varžybos.

15 – 16 d.

Alytus

L. Beitnaras

A. Pūras

21.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų, gim. 2007 m. ir jaunesnių, kvadrato zoninės varžybos.

15 – 17 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

22.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių, gim. 2007 m. ir jaunesnių, kvadrato zoninės varžybos.

15 – 17 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

23.Atviras Kauno rajono Užliedžių seniūnijos dziudo turnyras „Nevėžio taurė“.

16 d.

Kauno rajonas, Užliedžiai

A. Talalas

A. Babavičius

24.Lietuvos aerobinės gimnastikos Taurės varžybos.

16 d.

Ringaudų p. m.

A. Talalas

L. Kimantienė

25.Tarptautinės sportinių šokių varžybos „Kaunas open – 2019“.

16 – 17 d.

Kaunas

L. Beitnaras

A. Pūras

26.Lietuvos moterų rankinio I lygos čempionato rungtynės.

17 d. Šiauliai

22 d. Utena

26 d. Alytus

A. Talalas

A. Pūras

27.Lietuvos vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos daugiakovių taurės varžybų finalinis etapas.

22 d.

Kaunas

A. Radzevičius

A. Pūras

28.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Kaimo vietovių mokyklų berniukų, gim. 2007 m. ir jaunesnių, kvadrato zoninės varžybos.

22 – 24 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

29.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Kaimo vietovių mokyklų mergaičių, gim. 2007 m. ir jaunesnių, kvadrato zoninės varžybos.

22 – 24 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

30.Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos „Domino taurė – 2019“.

23 d.

Molėtai

A. Talalas

A. Pūras

31.Mini rankinio turnyras.

23 d.

Latvija

A. Talalas

A. Pūras

32.Lietuvos irklavimo rinktinių kontrolinės varžybos.

23 – 24 d.

Trakai

L. Beitnaras

A. Pūras

33.Tarptautinės kulkinio šaudymo varžybos „Bialystoko taurė“.

27 – 30 d.

Lenkija, Bialystokas

A. Talalas

A. Pūras

34.Aerobinės gimnastikos varžybos „Klaipėda – 2019“.

28 d.

Klaipėda

A. Radzevičius

A. Pūras

35.Baltijos lygos moterų rankinio I turo varžybos.

23 – 30 d.

Baltarusija, Minskas

A. Talalas

A. Pūras

36.Lietuvos vaikų žiemos plaukimo pirmenybės.

29 – 30 d.

Palanga

L. Beitnaras

A. Pūras

37.Tarptautinis aerobinės gimnastikos turnyras „Klaipėda Open – 2019“.

29 – 30 d.

Klaipėda

A. Talalas

A. Pūras

38.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Kaimo vietovių mokyklų mokinių, gim. 2009 m. ir jaunesnių, kvadrato zoninės varžybos.

29 – 30 d.

Kauno rajonas

A. Radzevičius

39.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių merginų, gim. 2005 m. ir jaunesnių, salės futbolo 5 x 5 zoninės varžybos.

29 – 30 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

A. Talalas

40.2019/2020 m. m. Kauno rajono pagrindinių mokyklų sporto žaidynių kvadrato varžybos.

1 – 30 d.

Kauno rajonas

A. Talalas

 

 

 

 

Kontaktai

Jonas Petkevičius
Vedėjas
(8 37) 330 932
Nijolė Benikienė
Vedėjo pavaduotoja ugdymui
(8 37) 799 555
Alvyra Čičinskienė
Vedėjo pavaduotoja kultūrai
(8 37) 798 560; (8 687) 47 195
Morta Poderienė
Vedėjo pavaduotoja finansams
(8 37) 332 942
Arūnas Talalas
Vedėjo pavaduotojas sportui
(8 37) 795 730
Toma Dobrovolskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 330 931
Vitalija Pranaitienė
Vyr. specialistė
(8 37) 330 931
Birutė Savickienė
Vyr. specialistė
(8 37) 798 679
Violeta Kutkienė
Vyr. specialistė
(8 37) 798 679
Ona Adamonienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 532
Birutė Jagrienė
Vyr. specialistė
(8 37) 798 679
Jonas Statkevičius
Vyresn. specialistas
(8 605) 51 923
Dalia Brazienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 749
Jūratė Chudinskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 762
Jolanta Jankauskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 731 680
Sondra Pakalnienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 749
Asta Simanauskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 762
Miglė Trainienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 749
Renata Valaitytė-Ramuckienė
Vyr. specialistė
(8 37) 731 680
Nijolė Jasinavičienė
Darbuotoja
(8 37) 731 680
Feliksas Gedvilas
Vyr. specialistas
(8 37) 799 566
Gintautas Malinauskas
Vyr. inžinierius
(8 37) 332 714
Skaidra Katilienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 714
Žydra Narbutienė
Vyr. specialistė
(8 37) 798 606
Roma Šumskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 582
Simona Banionienė
Vyr. specialistė
(8 37) 798 606
Jolita Vaidotienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 517
Aušra Linkevičienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 517
Daiva Olšauskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 698
Donata Matuliauskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 698
Laimutė Mečienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 670
Nijolė Acuvienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 670
Rūta Požerskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 670
Jolanta Ciganienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 923
Angelė Auglienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 814
Nijolė Tuomienė
Vyr. specialistė
(8 37) 799 560
Aistė Tvysienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 532
Vilma Staševičienė
Vyr. specialistė
(8 37) 799 560
Daina Makūnienė
Vyr. specialistė
(8 37) 799 560
Aušra Marcinkevičiūtė
Vyr. specialistas
(8 37) 332 923
Indrė Andriuškienė
Vyr. specialistė
(8 37) 799 560
Džemilija Kučinskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 397 296
Ramutė Vegienė
Vyr. specialistė
(8 37) 79 95 66
Laima Venskūnienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 814
Airina Andriuškevičienė
Vyr. specialistė
(8 610) 01 151
Lina Andriuškevičienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 532
Inga Usevičienė
Vyr. specialistė
(8 37) 332 698
Aurimas Radzevičius
Vyr. specialistas
(8 37) 795 730
Vaida Čekavičiūtė
Vyr. specialistė
Lukas Beitnaras
Darbuotojas
(8 37) 795 730
Algimantas Balčiūnas
Vairuotojas
(8 682) 30 300
Alvydas Dabrišius
Vairuotojas
(8 682) 23 302
Jonas Mendžinskas
Vairuotojas
(8 672) 93 925
Genovaitė Mendžinskienė
Valytojas
Virgilijus Pukalskas
Vairuotojas