INFORMACIJA APIE ZAPYŠKIO BENDRUOMENĖS CENTRO ĮGYVENDINAMĄ PROJEKTĄ NR. NPKB-19-V-279 “AKTYVAUS POILSIO GERINIMAS ALTONIŠKIŲ KAIME“

Zapyškio bendruomenės centras, pagal veiklos sritį „Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“ baigė vykdyti projektą Nr.NPKB-19-279 „Aktyvaus poilsio gerinimas Altoniškių kaime“. Pagal projektą Kauno r. sav. Zapyškio seniūnijoje, Altoniškių k. Altoniškių g.25a  buvo sutvarkyta viešoji erdvė ir įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė.

Viešinant įgyvendinto projekto rezultatus, 2019 metais spalio 14 d., 12 val. 30 min., buvo suorganizuotas projekto pristatymo renginys, šventinis tinklinio aikštelės atidarymas, pirmosios varžybos. Atidarymą organizavo Zapyškio bendruomenės centras, o jam talkino Kauno rajono savivaldybės administracijos Zapyškio seniūnija, Ežerėlio kultūros centro Zapyškio laisvalaikio salė, dalyvavo didelis būrys mokinių, vadovų ir pedagogų iš Kauno rajono Zapyškio pagrindinės mokyklos, Altoniškių ir aplinkinių kaimų jaunimo. Renginio metu buvo papasakota apie įvykdytus darbus, sutvarkytą apleistą 19,34 arų ploto viešają erdvę, išgenėtus medžius ir krūmus, išlygintą gruntą, pagamintus ir įrengtus medinius suoliukus, naujai įrengtą paplūdimio tinklinio 240 m2 aikštelę į kurią atvežtas puikus smėlis. Tinklinio aikštelėje įrengti stacionarūs tinklinio stovai, įsigyta ir sumontuota stovų apsauga, tinklas su antenomis ir laikikliais, žymėjimo linijomis. Visa tai įgyvendinus, įgyvendintas ir projekto tikslas: pagerėjo Zapyškio seniūnijos Altoniškių ir aplinkinių kaimų jaunoms šeimoms, vaikams ir jaunimui galimybės aktyviai ir turiningai leisti laisvalaikį savo gyvenamojoje aplinkoje.

Perkirpus juostelę ir paskelbus paplūdimio tinklinio aikštelės atidarymą, aikštelės ir visos viešosios erdvės saugumu buvo pavesta rūpintis arčiausiai gyvenančiam Altoniškių kaimo seniūnaičiui Skirmantui Petkūnui, bei Zapyškio seniūnijai. Visi dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti ir sužaisti naujai atidarytoje tinklinio aikštelėje. Teisėjavimu užsiėmė Zapyškio pagrindinės mokyklos fizinio lavinimo mokytojai, o žaidė ir važėsi ne tik vaikai, bet ir suaugę. Gerai nuotaikai padėjo ir į Lietuvą atėjusi šiluma ir nusišypsojusi saulė, o visa tai užfiksuota projekto pristatymo renginio nuotraukose.

 

 

   Zapyškio bendruomenės centro Pirmininkė Vilija Tarnavičiūtė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: