Kauno r. Kačerginės miestelio viešosios infrastruktūros plėtra

Projekto pavadinimas

Kauno r. Kačerginės miestelio viešosios infrastruktūros plėtra

Projekto aprašymas

Projekto tikslas:

Dviračių tako Kačerginėje, nuo Prieplaukos gatvės Palaukių gatve link Dievogalos upelio, įrengimas, pritaikant jį bendruomenės poreikiams ir lankymui.

Projekto aprašymas:

Jau įrengta dviračio tako Marvelė – Kačerginė atkarpa baigiasi ties posūkiu link mobiliosios prieplaukos (tikslinė šio projekto teritorija). Tai kita lankoma vieta tiek vietos gyventojų, tiek atvykusiųjų. Tačiau patrauklios ir saugios infrastruktūros pasiekti prieplauką ir Nemuno pakrantę tiek dviratininkams, tiek specialiųjų poreikių turintiems žmonėms ir toliau tęsti kelionę, nėra. Įrengta naujoji atkarpa link Dievogalos upelio, sudarytų sąlygas išnaudoti turistinį potencialą teritorijoje, poilsio aikštelės leistų ir skatintų gyventojus ir lankytojus stabtelti ir pasimėgauti gamta.

Planuojama įrengti 1,5 km ilgio dviračio atkarpą, kuri būtų planuojamo įrengti dviračio tako Kačerginė – Zapyškis dalis.

Projektas finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“

Projekto paramos sutartis pasirašyta 2017-12-29

Įgyvendinimo laikas

2018–2020 m.

Projekto vertė

250 000 Eur

Planuojama parama

200 000 Eur

Savivaldybės lėšos

50 000 Eur

Kontaktinis asmuo

Projekto vadovas – Kelių ir transporto skyriaus vedėjas Tautvydas Tamošiūnas

Tel. (8 37) 30 55 37.